Trešdiena, 07.Decembris 2022. » Vārdadienas svin: Dzirkstīte, Anta, Antonija;

Sāksies biļešu tirdzniecība uz Soču ziemas Olimpiskajām spēlēm

EasyGet.lv, 01.03.2013. 15:23

No 11. marta interesentiem būs iespējams iegādāties biļetes uz Soču ziemas Olimpisko spēļu sacensībām. Latvijā biļetes izplatīs Starptautiskās Olimpiskās komitejas un Soči 2014 orgkomitejas akceptēta kompānija „Cartan Tours”, kam ir plaša pieredze Olimpisko spēļu sacensību biļešu tirdzniecībā. „Cartan Tours” ir pārstāvēta vairāk nekā 40 valstīs.

Biļetes varēs iegādāties „Cartan Tours” oficiālajā mājas lapā internetā http://www.cartanglobal.com/winter-olympics.html. Tur ir iespējams iegūt arī plašāku informāciju par biļešu iegādes procedūru. Jautājumu un neskaidrību gadījumā ir iespējams sazināties ar „Cartan Tours” pārstāvjiem. E-pasta adrese: sochi2014@cartan.com; telefona numurs: +1-310-546-9662.

Tāpat saite uz „Cartan Tours” no 11. marta būs izvietota Latvijas Olimpiskās komitejas mājas lapā internetā www.olimpiade.lv.

Jāpiezīmē, ka atšķirībā no iepriekšējo gadu Olimpiādēm, šoreiz ar biļeti vien būs par maz, jo būs nepieciešama arī skatītāja pase jeb akreditācija. Tās varēs iegūt tikai tie, kuri netiks atzīti par nevēlamiem drošības un līdzīgu apsvērumu dēļ.

Dārgākās biļetes ir uz hokeja turnīra finālu, bet daudz lētākas ir uz tiem Olimpiādes sporta veidiem, kas būs interesantas tieši Latvijas līdzjutējiem – skeletona, bobsleja un kamaniņu sporta sacensībām.

XXII Ziemas Olimpiskajās spēlēs Sočos piedalīsies vismaz 3000 sportisti, startējot 15 sporta disciplīnas un sadalot 98  medaļu komplektus. Soču ziemas Olimpiskās spēles notiks 2014. gadā no 7. līdz 23. februārim.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2022
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV