Sestdiena, 26.Septembris 2020. » Vārdadienas svin: Kurts, Knuts, Gundars;

ZZ Čempionāta 2013 pusfinālos startēs 480 klases

Easyget.lv, 29.04.2013. 15:14

Pirmo reizi sacensību vēsturē ikviens varēs atbalstīt savus favorītus, vērojot pusfinālus tiešraidēs internetā
ZZ Čempionāta 2013 pusfinālos startēs 480 klases

Skolēni ir godam izpildījuši mājasdarba uzdevumu – radīt jaunu sporta veidu – un kopumā ZZ Čempionāta pusfinālos piedalīsies 480 klases no visas Latvijas. Notiks piecas pusfinālu sacensības, kurās tiksies labākie radošo mājasdarbu veicēji no Latgales, Vidzemes, Zemgales, Kurzemes un Rīgas. Katrā reģionālajā pusfinālā piedalīsies 90 klases, savukārt Rīgā, pateicoties lielajam pieteikumu skaitam, startēs pat 120 klases. Cīņa norisināsies trīs klašu grupās (4. – 5., 6.-8. un 10.-11. klases) un katrā reģionā tiks noskaidrotas 10 labākās komandas no katras klašu grupas, kas dosies uz lielo finālu Rīgā. Pilns saraksts ar klasēm, kuras piedalīsies ZZ Čempionāta 2013 pusfinālos, pieejams šeit: http://bit.ly/12K0XOy.

„Jau rīt atklāsim pirmo ZZ Čempionāts 2013 pusfinālu, kurā spēkiem mērosies 2500 spēcīgākie un radošākie skolēni no Latgales reģiona. Aicinam ikvienu izmantot iespēju un sekot līdzi aizraujošajām pusfinālu disciplīnām tiešraidēs, kas būs pieejamas Pilsēta24.lv portālos un www.zeltazivtina.lv,” stāsta Zelta Zivtiņas zīmola vadītāja Laura Ozoliņa.

ZZ Čempionāta 2013 pusfināli notiks piecās Latvijas pilsētās: 30. aprīlī - Daugavpils Olimpiskajā centrā, Stadiona ielā 1, 3. maijā - Madonas sporta centrā, Gaujas ielā 13, 7. maijā - Dobeles sporta centra hallē, Tērvetes ielā 10, 10. maijā - Kuldīgas vieglatlētikas manēžā, Dzirnavu ielā 13, 14. maijā - Arēnā Rīga, Skanstes ielā 21.

Šogad ZZ Čempionātam skolēni iesūtījuši rekordlielu mājasdarbu skaitu, kuros tika izmantotas visas iespējas demonstrēt savu radošo izdomu, radot jaunus sporta veidus, ko spēlēt kopā ar draugiem. Lai pārliecinātos par skolēnu vēlmi piedalīties ZZ Čempionātā 2013, piedāvājam ieskatam dažus no interesantākajiem skolēnu jaunradītajiem sporta veidiem: 4. – 5. klašu grupa: http://bit.ly/17sGm2n, 6. – 8. klašu grupa: http://bit.ly/187iuCE un 10. – 11. klašu grupa: http://bit.ly/153A4sE.

Savukārt tām klasēm, kuras nekvalificējās pusfināliem vai arī nokavēja pieteikšanās termiņu, ZZ Čempionāts sniedz otru iespēju. No 25. aprīļa līdz 15. maijam visas klases, kuras nepiedalās pusfinālu sacensībās, var pieteikties Online ZZ Čempionātam un, pierādot, ka viņu lielākais atbalstītājs ir klases audzinātājs, iegūt ceļazīmi dalībai lielajā čempionāta finālā.

Lai pieteiktos Online ZZ Čempionātam, klasei jāveic īpašs mājasdarba uzdevums - jārada savas klases lielākais fans, radoši saģērbjot, safrizējot un sakrāsojot savu klases audzinātāju. Katrai klasei jāiesūta divas fotogrāfijas - pirms un pēc skolotāja pārvērtībām, kā arī jānofilmē līdz 20 sekundēm garš video, kurā redzams, kā skolotājs kopā ar klasi fano. Pieteikt klasi Online ZZ Čempionātam iespējams, reģistrējoties mājas lapā www.zzcempionats.lv.

Foto: Publicitātes foto

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV