Sestdiena, 08.Oktobris 2022. » Vārdadienas svin: Aina, Anete;

Turpinās dalībnieku pieteikšanās minirallijam "Madona"

Easyget.lv, 06.02.2014. 09:31

Līdz šī gada minirallija sezonas sākumam atlicis nedaudz vairāk par nedēļu, jo LAF Standartauto komisijas 2014.gada pirmais Kausa izcīņas posms minirallijā startēs ar sacensību “Madona 2014” jau 15.februārī.
Turpinās dalībnieku pieteikšanās minirallijam "Madona"

Organizatori sola braucējiem kompaktu (plānotais starts sestdien, 15.februārī plkst. 12:30, finišs pirmajai automašīnai 16:54) un aizraujošu sacensību sniegotajos Madonas puses ātrumposmos.

Joprojām turpinās reģistrācija sacensībām, tāpēc visiem potenciālajiem braucējiem atgādinām, ka savu dalību minirallijam “Madona” var un vajag pieteikt arī tādā gadījumā, ja LAF SAK gada licence vēl nav saņemta.

Tiem braucējiem, kas vēlēsies startēt ar vienreizējo licenci, tāpat jāreģistrē sava dalība www.4rati.lv un jānosūta pieteikums organizatoriem saskaņā ar sacensības nolikuma prasībām. Vienreizējās licences minirallijam varēs iegādāties sacensību norises dienā Madonā.

Dalībnieki, kam ir vēl derīgas 2013. gadā izsniegtas apdrošināšanas polises, tās varēs izmantot līdz pat termiņa beigām. Nepieciešamības gadījumā atbilstošu apdrošināšanas polisi būs iespējams noformēt arī pirms sacensības starta minirallija centrā Madonā, Saieta laukumā 1.

Minirallija “Madona” tehniskās komisijas vadītājs Zigmārs Kapteinis atgādina, ka šī ir sacensība standarta (ikdienas satiksmē izmantojamām) automašīnām un uzsver, ka īpaša uzmanība tehniskajā komisijā tiks pievērsta automašīnu riepām.

Saskaņā ar sacensību nolikumu, Madonā būs atļauts izmantot tikai rūpnieciski ražotas riepas, kuras atbilst sekojošiem nosacījumiem:

Ziemas riepas ar vai bez radzēm un saskaņā ar Latvijas CSN ar maksimālo radzes izvirzījumu 2 mm virs riepas virsmas; ziemas riepas ar sekojošu maksimālo radžu skaitu riepā: 14” – max 110 radzes uz riepu, 15” – max 110 radzes uz riepu, 16” – max 130 radzes uz riepu un 17” – max 130 radzes uz riepu.

Elektroniskā pieteikšanās minirallijam „Madona” notiek www.4rati.lv.
Visi sacensību dokumenti atrodami http://4rati.lv/madona-2014/.

Foto: Publicitātes foto

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2022
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV