Trešdiena, 05.Oktobris 2022. » Vārdadienas svin: Amālija;

„Dzintara aplis” šogad startēs 5. maijā

Easyget.lv, 23.04.2014. 13:22

5. maijā Biķernieku kompleksajā sporta bāzē tiks dots starts trešajai „Dzintara aplis” sezonai un Latvijas čempionātam „Volgu” klasē.

Sacensību dalībniekus un skatītājus sagaida ne tikai tradicionālās vēsturisko automobiļu autošosejas sacīkstes tādās auto klasēs kā „Volga”, „Vaz” un „Formula”, bet arī vēsturisko automašīnu detaļu placis un spēkratu izstāde. Kvalifikācijas braucieni sāksies pl. 12:00, bet pirmais sacensību starta šāviens tiks dots pl.14:00.

Īpašs uzsvars pasākumā būs uz lietderīga laika pavadīšanu visai ģimenei, tāpēc pašiem mazākajiem, sadarbībā ar CSDD, Ghetto Family un Latvijas Gumijlēcēju klubu, tiks nodrošinātas dažādas izklaidējošas atrakcijas. Savukārt, Biķernieku trases teritorijā norisināsies arī vēsturisko automašīnu izstāde un dažādi auto rezerves daļu tirdziņi, kuros kāroto detaļu varēs iegūt ikviens vēsturiskā auto īpašnieks.

“Šogad “Dzintara apļa” kausā sagaidāms liels skaits sacīkšu automašīnu no vairākām valstīm,” stāsta Normunds Lagzdiņš, Biķernieku kompleksās sporta bāzes direktors. ““Volgu” klasi šogad pārstāvēs ap 30 jau labi zināmie braucēji, kuru vidū būs arī 2013.gada uzvarētāji Antons Dolgopolovs, Andrejs Paupers, Normunds Dobums, kā arī šīs klases autosporta leģenda Valdis Belmers. “VAZ 1600” un “VAZ 1300” automašīnu klasē mēs redzēsim 2013.gada uzvarētājus Ivaru Vasaraudzi, Pēteri Laipnieku, Gintu Bremzi, Pēteri Ziemani, Mārtiņu Lagzdiņu un Matīsu Mežaku. Braucienos piedalīsies arī jauni sportisti no Latvijas, Lietuvas un Krievijas, kā arī autosporta leģenda Juris Dambis. Kopumā “VAZ” klasi pārstāvēs ap 30 sporta automašīnu. Aizraujoši notikumi sagaidāmi arī “Formulu” klasē, kurā parasti karstākās cīņas norit starp latviešu un igauņu sportistiem – Induli Rukutu, Jaaku Kuulu, Andri Griķi un Ivaru Krūmiņu.”

5.maijā ikviens Rīgas Motormuzeja plašās ekspozīcijas aplūkotājs, uzrādot Motormuzeja ieejas kartes, bez maksas varēs apmeklēt “Dzintara aplis 2014” sacensības. Tāpat tie apmeklētāji, kuri uz sacīkstēm būs ieradušies retro automašīnās vai motociklos, pasākumu varēs apmeklēt bez maksas. Tāpat bez maksas sacensību pasākumu varēs apmeklēt bērni līdz 12 gadu vecumam un pensionāri. Pārējiem ieejas maksa sacensībās – EUR 3.00.

Sacensības rīko Ghetto Family producentu apvienība adarbībā ar Ceļu satiksmes drošības direkciju, Antīko automobiļu klubu.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2022
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV