Piektdiena, 26.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Rūsiņš, Sandris, Alīna;

Gaidītais revanš šoreiz izpalika

Gatis Kreceris, 28.05.2007. 00:10 | komentāri (1)

Latvijas vīriešu volejbola izlase Vidzemes Olimpiskajā centrā piedzīvoja zaudējumu arī savā otrajā Eiropas Līgas spēlē pret Slovākiju ar 1:3 (23:25, 25:23, 20:25, 20:25). Latvijas izlasē par mača vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Austris Štāls.

Pirmā seta sākumā aizritēja ļoti līdzīga cīņa. Latvijas izlase uzbrukuma noslēgumus uzticēja Gundaram Celitānam, kurš ar saviem pienākumiem tika galā veiksmīgi. Pirms otrā tehniskā pārtraukuma slovākiem piederēja 4 punktu pārsvars, 16:12. Seta otrajā pusē mūsu komanda pievilka līdz mīnus 1, taču lauzt cīņas gaitu sev par labu neizdevās un pirmajā setā nācās piekāpties ar 23:25.

Otrā seta sākums iesākās līdzīgi kā tas bija pirmajā setā. Pie tehniskā pārtraukuma minimāls pārsvars piederēja mūsu komandai 8:7. Arī seta vidusdaļā spēle ritēja punkts punktā, nevienai no komandām atrauties rezultātā neizdevās. Pašu seta galotni meistarīgāk nospēlēja Latvijas izlase. Pēdējos 2 punktus mūsu komandai ar lieliskām gremdēm guva Gundars Celitāns un Latvijas izlase izcīnīja uzvaru ar 25:23.

Trešā seta sākumā savus uzbrukumus veiksmīgāk izspēlēja slovāki, kā rezultātā pirms tehniskā pārtraukuma viesiem piederēja 6 punktu pārsvars, 8:2. Pēc tehniskā pārtraukuma Ansi Medeni nomainīja Ruslans Sorokins un Latvijas izlase spēja panākt izlīdzinājumu 12:12. Seta otro pusi veiksmīgāk aizvadīja viesi, kuri izcīnīja uzvaru ar 25:20.

Arī ceturtā seta sākumā veiksmīgāk nospēlēja viesi, kuri mūsu komandu turēja 2-3 punktu attālumā. Pie otrā tehniskā pārtraukuma rezultāts bija 16:13 slovāku labā. Turpinājumā mūsu komanda pievilka līdz mīnus 1, 18:19, taču lauzt cīņas gaitu Latvijas izlasei neizdevās un nācās zaudēt ceturto setu ar 25:20. Visā spēlē slovāki izcīnīja uzvaru ar 3:1.

Latvija – Slovākija 1:3 (23:25, 25:23, 20:25, 20:25)