Sestdiena, 08.Augusts 2020. » Vārdadienas svin: Vladislava, Vladislavs, Mudīte;

SAS atzīta par videi draudzīgāko aviokompāniju

Marija Makareviča, 29.12.2009. 12:02

Lidsabiedrība SAS ir atzīta par videi draudzīgāko aviokompāniju pasaulē. To apliecināja pastāvīgo ceļotāju aptauja, kuras laikā 99% respondentu nosauca tieši SAS par „viszaļāk” domājošo un videi draudzīgāko aviokompāniju, salīdzinot ar citam lidsabiedrībām.

SAS bija pirmā aviokompānija, kura savā darbībā ieviesa videi draudzīgākus risinājumus. No 2006. gada tika veiktas vairāki desmiti tūkstoši tā saucamas lidmašīnu „zaļās” nosēšanas. Tāpat no 2005. gada SAS pievērš lielu uzmanību degvielas taupīšanai un oglekļa izmešu samazināšanai. Aviokompānijas mērķis ir samazināt degvielas patēriņu par 6-7% līdz 2011.gadam. Šobrīd jau ir sasniegts 4-5% liels ietaupījums. SAS atbalsta arī ANO Klimata pārmaiņu konferenci (COP15).

„Mums ir patīkami apzināties, ka ceļotāji pamana un novērtē mūsu rūpīgo darbu vides aizsardzības jomā”, atzina Mareks Pedersens (Marek Pedersen), SAS Group vadītājs Latvijā un NVS valstīs.

Ceļotāju aptauja norisinājās 2009.gada novembrī un decembrī. Tajā piedalījās vairāk par 1000 ceļotāju.» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV