Pirmdiena, 24.Janvāris 2022. » Vārdadienas svin: Krišs, Eglons, Ksenija;

Tūrisms » Ceļojumu apraksti

Kas notiek ar latvietēm Urugvajā? 1

Kas notiek ar latvietēm Urugvajā? Novembrī divas latviešu meitenes - Kristiāna Kalniņa un Ilze Pētersone uzrakstīja darbā atlūgumu, sakrāmēja somas un iegādājās vienvirziena biļetes uz Urugvaju.
10.01.2012.

Riders Agency iekaro Bad Gasteinu

Riders Agency iekaro Bad Gasteinu Ideja par mini slēpošanas un snovborda nometnes organizēšanu Austrijā radās tūlīt pēc veiksmīgās snovborda nometnes norises Mežezerā, kur 29 dalībnieki nedēļas garumā apguva jaunas snovborda prasmes un lieliski pavadīja Ziemassvētku brīvdienas tepat Latvijā.
15.04.2010. | skatīt galeriju foto

Māsas Krāsas ceļo pa Ukrainu un Rumāniju 2

Māsas Krāsas ceļo pa Ukrainu un Rumāniju Braucām kāpt Rumānijas kalnos, dzīvot mākoņos, ēst Ļvovas desas un ķert sajūtu "kā vecos laikos".
18.08.2009. | skatīt galeriju foto

Mēnesis Meksikā - paradīzē virs zemes 1

Mēnesis Meksikā - paradīzē virs zemes Uz Meksiku nav vērts braukt, ja nepaliek tur vismaz trīs nedēļas. Mēnesis ir pietiekošs laiks, lai apskatītu visu meksiku no ziemeļiem līdz dienvidiem.
29.05.2009. | skatīt galeriju foto

Pavasarīgais Avinjonas valdzinājums 3

Pavasarīgais Avinjonas valdzinājums Jau agrā pavasarī, kad Latvijā vēl izbaudāmi ziemas prieki, šaurās ielas un senatnīgās ēkas aicina tūkstošiem tūristu apmeklēt Avinjonas pilsētu.
12.03.2009. | skatīt galeriju foto

Eurotrip: London-Paris-Strasbourg-Zurich-Bergamo-Venice 3

Eurotrip: London-Paris-Strasbourg-Zurich-Bergamo-Venice 25.decembrī, kad lielākā daļa cilvēku sēžas pie galda, lai baudītu Ziemassvētku vakariņas, mēs devāmies ceļā uz Rīgas lidostu, lai uzsāktu savu ceļojumu pa Eiropu jeb Eurotrip. Mūsu mērķis – 8 dienu laikā ar vilcienu palīdzību nokļūt no Londonas līdz Venēcijai.
02.03.2009. | skatīt galeriju foto

Ceļojums: Viena diena Parīzē bildēs 6

Ceļojums: Viena diena Parīzē bildēs Es gribu visiem ieteikt šopavasar aizbraukt uz Parīzi. Lai saņemtos varbūt noderēs manas atsauksmes un fotogrāfijas.
24.02.2009. | skatīt galeriju foto

Fotogrāfa Mārtiņa Plūmes Etiopijas ekspedīcija 26

Fotogrāfa Mārtiņa Plūmes Etiopijas ekspedīcija Nabadzība, bads, cerība... Katra bērna acīs saskatāma vēlme iegūt kādu kapeiciņu, konfekti vai zīmuli no baltā cilvēka. Ja Tu neiedod, tu esi sliktais, ja iedod, tevi mēdz nodēvēt par muļķi.
28.03.2008. | skatīt galeriju foto

PSRS mantojums - Elejas bunkuri 18

PSRS mantojums - Elejas bunkuri Sāksim jau ar to, ka Eleja atrodas tepat Zemgalē, un, lai varētu izbaudīt kripatiņu adrenalīna dažus metrus zem zemes, nevajag līst pagrabos bez elektrības pie ievārījuma burciņām vai traukties iekarot Polijas plašos bunkurus - šis variants ir tikpat aizraujošs, lētāks un relatīvi domājot - tepat kaimiņsētā. Šī, protams, nav vienīgā vieta Latvijā, kur atrodami bunkuri - tos var manīt topogrāfiskajās kartēs kā mazus kukainīšus (skatīt attiecīgos apzīmējumus) izbārstītus visur valsts teritorijā.
06.02.2008. | skatīt galeriju foto
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2022
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV