Piektdiena, 25.Septembris 2020. » Vārdadienas svin: Rauls, Rodrigo;

Noslēgusies 17. Rīgas modes nedēļa

EasyGet.lv, 05.11.2012. 22:59

17. Rīgas modes nedēļa / Riga Fashion Week notika no 30. oktobra līdz 3. novembrim un prezentēja labāko Latvijas modes mākslinieku – Anna Led, Natalija Jansone, Katya Kaya Shehurina, QooQoo, Narciss, One Wolf (by Agnese Narnicka), SockBox, David's, Gints Bude, MAREUNROL'S, BeCarousell (by Dace Krievina-Bahmane), kā arī tādu ārzemju dizaineru un zīmolu kā Pohjanheimo (Igaunija), Suitsupply (Holande), Maxim Rapoport (Krievija) un Victoria Gres (Ukraina) 2013. gada pavasara/vasaras tērpu kolekcijas.
Noslēgusies 17. Rīgas modes nedēļa

Bez tradicionālajām modes skatēm, Rīgas modes nedēļas laikā notika vairāki izklaidējoši un izglītojoši pasākumi speciālistiem un citiem interesentiem.

17. Rīgas modes nedēļas atklāšanas pasākums notika tirdzniecības centrā „Sky & More", kur divi Latvijas dizaineri – Jānis Šnē un Ingrīda Zābere, kā arī jau zināma vietējai publikai dizainere no Igaunijas Triinu Pungits prezentēja savus jaunākus radījumus. Vakara atmosfēru radīja gaismas projekcijas no Cbetomusic, bet par muzikālo noformējumu rūpējās projekta Beat Retro Scratch dalībnieki.

31. oktobrī galvenajā Riga Fashion Week skašu norises vietā – izstāžu zālē „Rīgas Mākslas telpa" – notika leģendāra 20. gadsimta otrās puses Vācijas fotogrāfa Franca Kristiana Gundlaha modes fotogrāfiju izstādes atklāšana. F. K. Gundlahs ir kulta personība modes un fotogrāfijas pasaulē, kurš pirmais sapratis, ka mūsdienu mode ir sava laika simbols un ļoti spilgti to ilustrē. Visas savas dzīves gaitā Gundlahs ne tikai fotografēja pats, bet arī krāja vadošo autoru darbus, un viņa kolekcija šodien kalpo kā viens no svarīgākajiem un autoritatīvajiem avotiem fotogrāfijas vēstures pētīšanai. Izstādi organizēja Vācijas vēstniecība Latvijā.

Modes dizaineres Indras Salcēvičas radītais vīriešu apģērbu zīmols SALT 1. novembrī nosvinēja savu 5 gadu jubileju jautrajā ballītē restorānā „Kitchen", kas atrodas radošajā kvartālā Spīķeri Maskavas ielā 12к-1. Apmeklētājus gaidīja pārsteigums–performance un mūzika no DJ Dubra un saksofonista Jāņa Daneviča. Piektdiena, 2. novembris, sākās ar pre-party jaunajā modīgajā izklaides vietā Bar.Ber room Mazā Smilšu ielā 13, Vecrīgā, un turpinājās ar COSMOPOLITAN Party kinoteātrī Splendid Palace (Elizabetes 61). Ballītes laikā notika Karen Millen zīmola modes skate, kuru papildināja Kailijas Minogas koncertieraksts no Lattelecom iConcert kolekcijas.

Plašai publikai pieejamus pasākumus piedāvāja nakts klubs "Coyote Fly" (Tērbatas 2), kurā piektdien, 2. novembrī, notika ballīte ar zīmolu Suitsupply un List modes skatēm, un apmeklētājus izklaidēja DJ Daniell Mariash un populāra Rīgas grupa NBC, bet sestdien, 3. novembrī, - tradicionālā RFW Models & Fans Party ar pazīstamu DJ Fomin no Maskavas un RFW pieprasītāko modeļu apbalvošanu. Pēc šis RFW rezultātiem pieprasītākais modeļu tops ir sekojošais: starp meitenēm 1. vietu ieguvusi Beāte Stivriņa (Gints Bude Model Management), 2. vietu – Svetlana Gorbača (FREYJA), 3. vietu – Māra Kampernova (DANDY), un Grand Prix ieguvēja ir Ilze Pūga (Gints Bude Model Management). Starp puišiem 1. vietu ieguva Dāvis Brizga (DANDY), 2. vietu - Rainers Voroņins (T-Models, 3. vietu - Raimonds Eglītis (Vacatio), bet Grand Prix ieguvējs ir Surhans Zeinalovs (FREYJA). Uzvarētāji ieguva balvas no Maybelline New York, Perwoll, Alfaparf Milano un Mirabella.

Foto: Noslēgusies 17. Rīgas modes nedēļa. Publicitātes foto 

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV