Ceturtdiena, 06.Oktobris 2022. » Vārdadienas svin: Monika, Zilga, Zilgma;

Lieldienu pasākumi Kalnciema kvartālā

Easyget.lv, 11.04.2014. 15:46

19. aprīlī Kalnciema kvartāls no 10:00 līdz 16:00 aicina uz Lieldienu svinēšanu ar dzesmām, dejām, šupošanos un Amatnieku tirdziņu.
Lieldienu pasākumi Kalnciema kvartālā

No 11:00 līdz 15:00 Kalnciema kvartāla Brūnajā koka mājā bērni un jaunieši aicināti apgūt praktiskas iemaņas, kā, izmantojot dabas materiālus, rīkoties pārgājienos, laivu braucienos un citās aktivitātēs brīvā dabā, kā arī no 12.00 līdz 15.00 Kalnciema kvartāla pagalma bedrē iesaistīties interaktīvās spēlēs un rotaļās, komunikācijas un sadarbības attīstīšanai, kuras vadīs skauti un gaidas.

No 12:00 līdz 15:00 uz Kalnciema kvartāla pagalma skatuves uzstāsies dziedošā „Vītolu ģimene”, kura vadīs sadziedāšanos, skandinot dziesmas par Sauli, Pavasari un Lieldienām. Vītolu ģimenes kopā dziedāšana sākās jau pirms 30 gadiem, bet kopš dalības LNT pirmajā Dziedošo ģimeņu konkursā 2009. gadā, Vītolu ģimenes darbība, kļuvusi daudzveidīgāka - ģimene koncertē, piedalās dažādās nometnēs, veido lielākus un mazākus notikumus paši, vada muzicēšanas nodarbības gan bērniem, gan pieaugušajiem, kā arī iesaistās izglītības un attīstības projektos, augot kopā ar citiem prasmēs sadarboties un izjust savu un tautas dvēseli, tautasdziesmas gudrību un spēku.

Amatnieki tirdziņā būs sarūpējuši īpašus amatniecības izstrādājumus ar Lieldienu tematiku, un zemnieki piedāvās svaigas pašmāju kūkas, pirmos zaļumus un citus gardumus svētku mielastam.

Dienas garumā Kalnciema kvartāla pagalmā varēsiet nobaudīt svaigus salātus, pankūkas, burgerus vai desertu no restorāniem „Vincents” un „EcoCatering”, kā arī iegādāties Latvijā ražotus amatniecības un pārtikas produktus.

Foto: Publicitātes foto

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2022
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV