Svētdiena, 12.Jūlijs 2020. » Vārdadienas svin: Indriķis, Ints, Namejs;

Vārtus vērs „Zelta Zivtiņas telšu pilsētiņa”

Edgars Džiguns, 22.07.2009. 16:26

Jau rīt (ceturtdien, 23.jūlijā) pulksten 12 vārtus vērs festivāla „Tele2 Baltic Beach Party” „Zelta Zivtiņas telšu pilsētiņa”, kas tāpat kā citus gadus būs vieta, kurā dzīvojot festivālu varēs izbaudīt līdz pēdējai skrūvītei.

Uzturēties telšu pilsētiņā ikviens interesents varēs līdz pat svētdienas pusdienlaikam, savukārt maksa par uzturēšanos pilsētiņā šogad ir noteikta 2 lati no cilvēka, neatkarīgi no pavadīto dienu skaita.

Zināms, ka dažāda žanra jautājumus un izaicinājumus telšu pilsētiņā palīdzēs risināt uzraugi un atbildīgais, bet pilsētiņas iemītnieki tiek aicināti respektēt aizliegumu ienest stikla taru, kā arī ar cieņu izturēties pret citiem telšu pilsētiņas iemītniekiem.


Veiktas izmaiņas drošības sistēmā

Šogad ir veiktas izmaiņas festivāla „Tele2 Baltic Beach Party” drošības sistēmā, tāpēc, lai nodrošinātos pret nevajadzīgiem pārpratumiem, organizatori aicina cilvēkus neuzticēties dažādu aproču piedāvātājiem ārpus festivāla teritorijas. Festivāla aproces varēs iegādāties tikai un vienīgi festivāla teritorijā!

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV