Otrdiena, 11.Augusts 2020. » Vārdadienas svin: Liega, Olga, Zita, Zigita;

Grupas “In The Box” un “Green Novice” sniegs kopīgu koncertu

In The Box, 27.01.2010. 10:14

30. janvāra vakarā klubā “Rock ‘n’ Rīga” ar koncertu savus klausītājus priecēs New age pop pank apvienība “In The Box” un latgaliski dziedošā smagā roka grupa “Green Novice”.
Grupas “In The Box” un “Green Novice” sniegs kopīgu koncertu

Lielākā daļa klausītāju grupu “Green Novice” atpazīst ar dziesmu "Ziļi maļņi padebeši" (Zili melni padebeši), kura tika atzīta par visspēlētāko dziesmu "Latgalis radio" ("Latgales radio") 2006. gadā. Grupa neapstājas pie sasniegtā, tāpēc piedāvā saviem klausītājiem savus skaņdarbus jaunā kvalitātē, lai turpinātu veiksmīgi iemīto latgaļu smagās mūzikas ceļu.

“In The Box” ir viena no vadošajām Latvijas pop pank grupām. 2009. gadā grupā notikušas ievērojamas pārmaiņas -  ne tikai muzikālajā, bet arī sastāva ziņā. Tā rezultātā grupas skanējumu papildinājusi elektronika, padarot grupu daudz interesantāku un savdabīgāku klausītājiem. Šī gada 7. janvārī grupa prezentēja savu pirmo video klipu dziesmai "Different Lifes And Different Stories", kas atklāj un prezentē grupu no jauna redzespunkta.
   
Vairāk informācijas par grupām meklē:

Green Novice
http://www.myspace.com/greennovice
http://www.draugiem.lv/greennovice

In The Box
http://www.myspace.com/intheboxlatvia
http://www.youtube/intheboxvideo
http://www.twitter/intheboxlv

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV