Svētdiena, 04.Decembris 2022. » Vārdadienas svin: Baiba, Barba, Barbara;

Lāčplēša dienā dziesminieki aicina uz koncertu "Ar brīvības dziesmu sirdī"

EasyGet.lv, 31.10.2012. 11:30

11. novembrī Rīgas Latviešu biedrības Lielajā zālē notiks latviešu dziesminieku koncerts, kurā piedalīsies tautā iemīļoti dziesmu autori un izpildītāji, patiesi Latvijas valsts patrioti, kuri ar savām dziesmām veicinājuši Latvijas Trešo atmodu un valsts neatkarības atgūšanu, informē Austras biedrības pārstāve Sniedze Signe.

Brīvības dziesmas Latvijai dziedās Austra Pumpure, Kaspars Dimiters, Āris un Saulceris Ziemeļi, Uldis Kākulis, Juris Hiršs, Silvija Silava, Uldis Ozols, Arnis Miltiņš, Agita Kaužēna, Kristaps un Kristīne Sudmaļi, Andris Mičulis, Inta Pauļuka, Dainis Baldzēns, Inese Sērdiene un citi austrasbērni. Programmā skanēs Imanta Kalniņa un pašu autoru izpildītās dziesmas, kā arī līdzi dziedamas tautasdziesmas. Programmu vadīs Ēriks Pozemkovskis.

Ar siltām un labām domām par Latviju un latviešiem tiksimies Lāčplēša dienā – 11. novembrī plkst. 15.00 Rīgas Latviešu biedrībā. Ieeja - bez maksas.

Koncertu rīko "Austras biedrība", atbalsta Rīgas Latviešu biedrība un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

„Es visas domas aizmirstu, to vienu domājot:
Ko tev vēl vairāk, tēvzeme, par sirdi varu dot..."
Andrejs Eglītis

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2022
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV