Piektdiena, 14.Augusts 2020. » Vārdadienas svin: Zelma, Zemgus, Virma;

Noskaidroti labākie pūtēju orķestri

Easyget.lv, 04.07.2013. 09:24

Trešdien Lielajā ģildē visu dienu par labākā godu sacentās pūtēju orķestri. Konkursā piedalījās 24 pūtēju orķestri trīs grūtības pakāpēs, galveno balvu izcīnīja Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas pūtēju orķestris, informē Dziesmu un deju svētku preses sekretāre Inga Vasiļjeva.
Noskaidroti labākie pūtēju orķestri

Galerijas:

Orķestrus vērtēja starptautiska žūrija: žūrijas priekšsēdētājs I grupā JVLMA Simfoniskā orķestra diriģents prof. Viesturs Gailis, žūrijas priekšsēdētājs II un III grupā Nacionālo Bruņoto spēku orķestra diriģents, Vidzemes kultūrvēsturiskā novada pūtēju orķestru virsdiriģents Guntis Kumačevs, kā arī ilggadējs Lielbritānijas Karaliskās gvardes orķestra diriģents Greiems Džonss, Somijas Jūras spēku orķestra galvenais diriģents Timo Kotilainens, Igaunijas Bruņoto spēku orķestra galvenais diriģents Peters Sāns un Lietuvas Bruņoto spēku orķestra diriģents Egidijs Ališausks.

Visaugstākā grūtības pakāpe – I grupa, augstākā grūtības pakāpe – II grupa, vidējā grūtības pakāpe – III grupa.

Galvenā balva – Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas pūtēju orķestris

I grupa

  1. vieta – Rīgas pilsētas kultūras iestāžu apvienības kultūras pils "Ziemeļblāzma" Jauniešu pūtēju orķestris AUSEKLĪTIS, Latvijas Universitātes viedrības "Juventus" Latvijas Universitātes pūtēju orķestris
  2. vieta – Rīgas pilsētas kultūras iestāžu apvienības kultūras pils "Ziemeļblāzma" pūtēju orķestris FANFARA, Jelgavas novada orķestris ZELMERI, Rīgas Tehniskās universitātes Studentu pūtēju orķestris SPO.

II grupa

  1. vieta – Balvu kultūras un atpūtas centra pūtēju orķestris BALVI, Madonas kultūras nama pūtēju orķestris, Smiltenes kultūras pārvaldes pūtēju orķestris SMILTENE
  2. vieta – Rūjienas kultūras nama pūtēju orķestris TĀLAVAS TAURĒTĀJS, Talsu tautas nama Talsu pūtēju orķestris, Saldus novada pašvaldības pūtēju orķestris SALDUS, Ventspils kultūras centra pūtēju orķestris VENTSPILS, Siguldas Mākslu skolas "Baltais flīģelis" un Siguldas Valsts ģimnāzijas pūtēju orķestris SUDRABSKAŅA, Jelgavas 4. vidusskolas pūtēju orķestris ROTA, Ogres novada kultūras centra pūtēju orķestris HORIZONTS
  3. vieta – Naujenes Mūzikas un mākslas skolas Naujenes pūšamo instrumentu orķestris

III grupa

  1. vieta – Rēzeknes novada un Jāņa Ivanova Rēzeknes Mūzikas vidusskolas pūtēju orķestris
  2. vieta – Madlienas pagasta kultūras nama pūtēju orķestris MADLIENA, Gulbenes mūzikas skolas pūtēju orķestris, Gulbenes kultūras centra pūtēju orķestris
  3. vieta – Tukuma pilsētas kultūras nama pūtēju orķestris TUKUMS, Valmieras kultūras centra pūtēju orķestris SIGNĀLS, Strenču pūtēju orķestris

Foto: Publicitātes foto

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV