Trešdiena, 12.Augusts 2020. » Vārdadienas svin: Klāra, Vizma;

Turpinās ierakstu iesniegšana balvai Zelta Mikrofons 2013

Easyget.lv, 19.11.2013. 11:18

Līdz 5. turpinās 2013. gadā Latvijā iznākušo mūzikas ierakstu pieņemšana vērtēšanai Mūzikas ierakstu balvai Zelta Mikrofons 2013.
Turpinās ierakstu iesniegšana balvai Zelta Mikrofons 2013

Ierakstus iespējams iesniegt LaMPA birojā Sēlpils ielā 2c līdz 5. decembrim. Ieraksti iesniedzami gan CD formātā, gan elektroniski. Maksa par reģistrāciju saglabājas tāda pati kā iepriekšējos gadus – Ls 15 par vienu ierakstu vienā nominācijā.

Latvijas mūzikas produentu apvienība LaMPA atgādina, ka, tāpat kā pagājušajā gadā, vērtēšanai tiek pieņemti visi Latvijas teritorijā izdotie albumi visos žanros, kas izdoti laika posmā no 2012. gada 8. decembra līdz 2013. gada 5. decembrim. Iesniegto ierakstu sadalījumu pa nominācijām veiks īpaši izveidota žūrijas komisija.

Šī sistēma, kas plaši tiek izmantota līdzīgos pasākumos pasaulē, ļauj pilnvērtīgāk izvērtēt notiekošo mūzikas ierakstu jomā un nodrošina objektīvāku albumu salīdzinājumu, jo katrā nominācijā tiks vērtēti žanriski līdzvērtīgi albumi. Šī sistēma palīdz radīt jaunas nominācijas, jo kategorijas tiek noteiktas atkarībā no tā, kādi ieraksti tiek iesniegti. Pagājušais gads to apiecina, jo radās tādas, iepriekš nebijušas, nominācijas kā labākais autordziesmu albums, labākais elektroniskās mūzikas albums, labākais tautas mūzikas albums un citas. Tāpēc LaMPA aicina visus, kas šajā gadā izdevuši albumu, neatkarīgi no žanra, to iesniegt vērtēšanai.

Joprojām nemainīgas tiek saglabātas četras vispārīgās nominācijas, kurās ierakstus var iesniegt paralēli iepriekšminētajam:

Labākais mūzikas video klips
Labākais koncertieraksts video
Labākā debija (mākslinieka pirmais publicētais ieraksts)
Labākā dziesma (visi žanri)

Kā katru gadu, tiks pasniegta arī jau tradicionālā balva par mūža ieguldījumu Latvijas mūzikas attīstībā, kā arī, apkopojot Latvijas Izpildītāju un Producentu apvienības (LaIPA) datus, tiks noteikts radiostacijās visatskaņotākais un arī gada visklausītākais ieraksts jeb Radiohits. Kā arī tiks dota iespēja skatītājiem un klausītājiem balsot par savu mīļāko dziesmu balsošanas vietās tirdzniecības parkā Alfa.

Zelta Mikrofona 2013 nolikums, žūrijas sastāvs u.c. informācija publicēta mājas lapā www.zeltamikrofons.lv. Pirms ierakstu iesniegšanas LaMPA aicina rūpīgi iepazīties ar pasākuma nolikumu.

Papildus informācijai, lūdzam sazināties ar projekta administratori Līgu Markovu – liga@gadabalva.lv, tel: 67409911, vai ar projekta koordinatori Līvu Segliņu – liva@gadabalva.lv.

Foto: Publicitātes foto

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV