Ceturtdiena, 28.Oktobris 2021. » Vārdadienas svin: Ninona, Ņina, Antoņina, Oksana;

Izdota grupas Līvi nošu grāmata un labāko roka balāžu CD izlase

Easyget.lv, 16.04.2014. 11:57

Latviešu populārāko dziesmu nošu grāmatu sērijā izdota jauna grāmata „ Grupas LĪVI 50 labākās dziesmas”, ko paildina grupas labāko dziesmu izlase, informē Izdevniecībā MicRec/ Mikrofona ieraksti.
Izdota grupas Līvi nošu grāmata un labāko roka balāžu CD izlase

Dziesmas atlasījis un notis sagatavojis grupas līderis Ainars Virga sadarbībā ar diriģentu Jēkabu Ozoliņu. Šis ir pirmais grupas dziesmu nošu apkopojums, un lieti noderēs visiem grupas faniem, kā arī tiem, kuri ciena un godā latviešu rokmūzikas klasiskās vērtības. Grāmatā ir gan Ainara populārākās dziesmas, kā arī Ērika Ķiģeļa, Jāņa Groduma, Aivara Brīzes, Tomasa Kleina un citu grupas dalībnieku pazīstamākās dziesmas.

Starp tām tādas nezūdošas vērtības kā Zīlīte, Dzimtā valoda, Saldus Saule, Eglīte, Dzelzsgriezējs, Kad saule riet, Straume, Ozolam, Piedod man, Kādā brīnišķā dienā un daudzas citas.

No katras pārdotās grāmatas 1 Euro tiks ziedots vides objekta „Spoku koks” izveidei Liepājā, pie koncertdārza „Pūt, vējiņi”, kura ir ieplānota kā vieta, kurā satikties visu paaudžu grupas cienītājiem un kuru plānots atklāt šī gada augustā. Atklāšanas dienā notikos koncerts „Nezāles neiznīkst”.

Nošu grāmata būs iegādājama atsevišķi, kā arī komplektā ar tikko izdoto Līvi labāko roka balāžu CD izlasi.

Jaunajā CD albumā iekļautas dziesmas Karogi, Dzimtā valoda, Saules ceļš (Kad saule riet), Kurzeme, Ozolam, Zvani, Zelta sirds, Ar tevi kopā, Dieva dēls, Kā tev iet, mans draugs, Kāpēc Nr.1, Nekad, Saldus saule, Vairāk nekā nav un Tik un tā.

Visas albuma dziesmas varat noklausīties:Grāmatas un izlases albuma dizainu veidojis Guntars Ošenieks, kurš ir arī grupas pazīstamākā logo autors. Albuma skaņas kopējo apstrādi veicis Edijs Gņedovskis (G.E.M.)

Grāmatu un CD var iegādāties labākajās grāmatnīcās un pasūtīt MicRec mājas lapā.

Foto: Publicitātes foto

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2021
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV