Pirmdiena, 03.Augusts 2020. » Vārdadienas svin: Augusts;

Šovu „Latvijas Zelta talanti 2” vadīs Lauris Reiniks

Zane Pētersone, 24.02.2009. 15:41 | komentāri (2)

Jau no 15. marta, astoņas svētdienas pēc kārtas – LNT Tev nodrošinās pozitīvas emocijas, jo sāksies talantu konkursa „Latvijas Zelta talanti ” otrā sezona.
Šovu „Latvijas Zelta talanti 2” vadīs Lauris Reiniks

Šajā sezonā ir sagādāti vairāki pārsteigumu tieši jums, skatītāji! Pirmais un lielākais jaunums ir, ka šovs norisināsies tiešraidē no dažādām Latvijas pilsētām. Un šogad žūrijas kompetencē paliks jautājums izvērtēt dalībniekus, kuriem ir talants, vai kuriem nav talanta, bet skatītāji izšķirs, kuri trīs dalībnieki no katra raidījuma tiks tālāk uz šova pusfināliem.
    
Kā ierasts, Latvijas komerctelevīziju šovu vadīšanā, viena šova dažādas sezonas vada citi vadītāji. Tādēļ šova „Latvijas Zelta talanti” otro sezonu vadīs viens no talantīgākajiem un veiksmīgākajiem popmūzikas izpildītājiem un autoriem Latvijā – mūziķis Lauris Reiniks.

"Es vienmēr esmu atbalstījis jaunu talantu parādīšanos, un man kā mūziķim, protams, vairāk interesē jauno - dziedošo talantu atklāšana, tāpēc arī piekritu šim LNT piedāvājumam, un ar prieku būšu liecinieks un vadītājs Latvijas Zelta Talantu otrajai sezonai,” saka šova vadītājs.

Niks Volmārs LNT radošais direktors – „Šova „Latvijas Zelta talanti” pirmo sezonu visa LNT komanda atceras ar ļoti daudz prieka pilniem mirkļiem. Skatoties uz tik daudziem agrāk nepamanītiem talantiem, kas dzīvo tepat starp mums, sajutām, ka varam lepoties ar Latviju, kurā dzīvo tiešām daudzpusīgi talantīgi cilvēki. Vairāki pirmās sezonas dalībnieki joprojām ir spilgtā atmiņā. Skatītāju tūkstoši apbrīno ansambļa „ Kombuļi”  apņēmību un turpina dungot viņu sarakstīto dziesmu. Beatbox apvienība „PER” pēc Latvijas Zelta talantu fināla paspējuši jau kāpt uz daudzām citām lielām skatuvēm. Ar nepacietību gaidām, kādi jauni, iepriekš neredzēti talanti atklāsies Latvijas Zelta talantu otrajā sezonā”.

Kā iepriekš tika ziņots, jau nākamajā nedēļā sāksies šova dalībnieku atlases dažādās Latvijas pilsētās. Piedalīties var ikviens – jo šim konkursam - nav ne vecuma, ne arī kādu citu ierobežojumu - savu talantu var demonstrēt gan viens, gan kopā ar ģimeni vai draugu kolektīvā. Ja Tu māki lieliski žonglēt, dziedāt, dejot, stāvēt uz galvas, parodēt, veikt galvu reibinošu trikus, radīt jaunus rekordus vai Tev piemīt kāds cits īpašs un neparasts talants - neturi talantu zem pūra un ļauj citiem ar Tevi lepoties. Varbūt Tev kaimiņos dzīvo kāds draugs ar īpašu talantu - atved viņu uz konkursa atlasi.

„Latvijas Zelta talanti 2” atlases kārtas:

2.03. - Rīga – Kongresu nams (no pl.10:00 – 18:00)
3.03. - Liepāja - Liepājas Olimpiskā halle (no pl.10:00 - 17:00)
4.03. - Jelgava - deju studija "Benefice" (no pl.12:00 - 18:00)
5.03. - Rēzekne - Rēzeknes kultūras nams (no pl.10:00 - 17:00)
6.03. - Valmiera - Vidzemes olimpiskā halle (no pl.10:00 - 17:00)


Tiekamies šova „Latvijas Zelta talanti” otrās sezonas atlasēs un jau no 15. marta šova tiešraidēs – astoņas svētdienas pēc kārtas, kanālā LNT!


Zane Pētersone

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV