Piektdiena, 03.Februāris 2023. » Vārdadienas svin: Vida, Ida, Aīda;

LNT projekta „Dziedošās ģimenes” otro pusfinālu skatījušies vairāk nekā 720 000 skatītāju

Zane Pētersone, 10.09.2009. 17:21 | komentāri (1)

Pēc jaunākajiem TNS Latvija datiem LNT projekta „Dziedošās ģimenes” otro pusfinālu, kas norisinājās 6. septembra vakarā, skatījušies 721 800 Latvijas iedzīvotāju, kas vecāki par 4 gadiem.* Prieks, ka otrais pusfināls ir piesaistījis vēl lielāku skatītāju skaitu salīdzinājumā ar pirmo pusfinālu, kurš norisinājās 30. augustā un kuru skatījušies 677 300 Latvijas iedzīvotāju, kas vecāki par 4 gadiem.*
LNT projekta „Dziedošās ģimenes” otro pusfinālu skatījušies vairāk nekā 720 000 skatītāju

Svētdien, 6. septembrī notika otrais projekta „Dziedošās ģimenes” pusfināls, kurā no 12 ģimenēm, pēc žūrijas un skatītāju vērtējuma, tālākai dalībai Lielajos dziedāšanas svētkos, kas sāksies jau šo svētdien, tika izvirzītas 6 ģimenes – Tīsu, Krastiņu, Eglīšu, Dukuru un Igauņu ģimenes.

Šo svētdien, 13. septembrī, Lielajā ģimeņu dziedāšanas svētku atklāšanā piedalīsies 6 ģimenes no pirmā pusfināla un 6 ģimenes no otrā pusfināla, kopā 12 ģimenes, kuras ieguvušās vislielāko žūrijas un skatītāju atbalstu pusfinālos. Un tās ir: Sudmaļu ģimene no Liepājas, Beitiku ģimene no Limbažu rajona Pāles, Grīnhofu ģimene no Ogres, Vītolu ģimene no Madonas rajona Liezēres pagasta, Eriņu ģimene no Rēzeknes rajona Dricāniem, Riču ģimene no Rīgas, Tīsu ģimene no Talsiem, Krastiņu ģimene no Valmieras, Legzdiņu ģimene no Dobeles rajona Jaunbērzes, Eglīšu ģimene no Alūksnes, Dukuru ģimene no Cēsu rajona Raiskuma un Igauņu ģimene no Rēzeknes rajona Gaigalavas.

Mēs ticam, ka stipras ģimenes veido stipru Latviju! LNT Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētki „Dziedošās ģimenes” - jau šo svētdien, 13.septembrī, plkst. 20:20!

* „Rch(000)” projektam „Dziedošās ģimenes” 6. septembrī un 30. augusta raidījumam.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV