Trešdiena, 19.Februāris 2020. » Vārdadienas svin: Zane, Zuzanna;

LNT un O!Karte aicina pieteikties šī gada grandiozākajam muzikālajam TV projektam – „O!Kartes akadēmija”

Ingūna Sermole, 08.01.2010. 17:25 | komentāri (2)

Iedzīvinot pasaulē populārāko muzikālo šovu tradīcijas arī Latvijā, telekompānija LNT un O!Karte piedāvā radošiem, talantīgiem un ambicioziem jauniešiem piepildīt savu sapni par lielo skatuvi, piedaloties šīs sezonas grandiozākajā muzikālajā TV projektā – šovā „O!Kartes akadēmija”.
LNT un O!Karte aicina pieteikties šī gada grandiozākajam muzikālajam TV projektam – „O!Kartes akadēmija”

„O!Kartes akadēmija” – 12 nedēļu ilgs televīzijas šovs, kas vienlaikus būs arī mācību kurss, kuru nav iespējams apgūt nevienā skolā. Mācības un dzīvi plašas auditorijas priekšā uzsāks 12 audzēkņi, vecumā no 18 gadiem. Viņiem visiem būs vienādas iespējas pilnveidoties un mācīties pie Latvijas labākajiem vokālajiem, horeogrāfijas un aktiermeistarības pedagogiem. Viņiem visiem būs iespēja dziedāt profesionālas mūziķu grupas pavadībā un parādīt savu talantu un spējas plašas auditorijas priekšā. Viņiem visiem būs iespēja spēlēt un dziedāt kopā ar Latvijā pazīstamiem mūziķiem. Viņiem visiem būs iespēja parādīt sevi ne tikai dziedot, bet arī uzstājoties kopā ar dejotājiem, savām grupām, ģimenēm un draugiem.

LNT radošais direktors Niks Volmārs: „Katrai lielvalstij ir savs grandiozs muzikāls dziedāšanas šovs, kas atklāj jaunus, spīdošus dziedātājus. Mums ir prieks, ka beidzot arī Latvijā varēsim pārņemt pasaules lieliskāko pieredzi un lepoties paši ar savu lielo dziedāšanas šovu. Mūsu mērķis nav radīt 15 minūšu zvaigznes, bet ar atlašu palīdzību atrast jauniešus, kas ir gan apveltīti ar lielisku dziedāšanas talantu, gan ir arī personības, kam ir ko teikt. Visi iepriekšējie LNT šovi jau parādījuši, ka Latvijā ir daudzi talantīgi, burvīgi jauni cilvēki, ar kuriem varam lepoties, un arī jaunais šovs apstiprinās, ka mūzikas mīlestība ir mūsu spēks”.

Šovu atbalsta „O!Karte”, kuras zīmola sauklis ir „Kam ir ko teikt!”. „Latvijas Mobilais Telefons” viceprezidents Ingmārs Pūķis: „Mēs ar lielāko prieku atbalstām muzikālu televīzijas šovu, kura ietvaros talantīgiem jauniešiem tiks dotas tik plašas iespējas sevi pilnveidot un parādīt. Šis pasākums lieliski sader ar O!Kartes zīmola vērtībām, atbalstu katra indivīda pašizpausmei. Šova laikā plānojam televīzijas skatītājus tuvāk iepazīstināt arī ar jau esošajiem O!Skatuves mūziķiem un māksliniekiem, ar kuriem no sirds lepojamies.”

„O!Kartes akadēmijas” dalībnieku priekšnesumus vērtēs mainīga trīs cilvēku žūrija – akadēmijas pedagogi un Latvijas mūzikā atzītas autoritātes. Bet savu atbalstu šova dalībniekiem varēs izteikt ikviens skatītājs, balsojot. Katru nedēļu viens audzēknis šovu pametīs, līdz lielajā finālā paliks tikai divi – paši talantīgākie un skatītāju mīlētākie.

Šova atlasei var pieteikties www.okartesakademija.lv. Atlase notiks 23. janvārī plkst. 11:00 modes un izklaides centrā „Riga Plaza”. LNT un O!Karte aicina visus, kuri prot dziedāt, vēlas sevi pierādīt, ir gatavi mācīties un kāpt uz skatuves, pieņemt izaicinājumu un pieteikties akadēmijā!

Vairāk informācija par šovu www.okartesakademija.lv

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV