Piektdiena, 31.Marts 2023. » Vārdadienas svin: Gvido, Atvars;

Šo svētdien muzikālajā šovā „O!Kartes Akadēmija” skanēs dalībnieku mīļākās dziesmas

Ingūna Sermole, 19.02.2010. 15:09

Satraukums un prieks mijas 12 jauniešu sirdīs, kuru pirmais lielais uznāciens notiks jau šo svētdien, kanāla LNT tiešraidē plkst. 20:00 muzikālajā šovā „O!Kartes Akadēmija”.
Šo svētdien muzikālajā šovā „O!Kartes Akadēmija” skanēs dalībnieku mīļākās dziesmas

Viņu lielais sapnis ir nokļūt uz lielās skatuves un, jau šo svētdien šis sapnis sāks piepildīties! Tas nebūs vienkārši un šova „O!Kartes Akadēmija”  dalībnieki ar to rēķinās: viņi ir gatavi daudz mācīties, lai sevi pierādītu un savu sapni piepildītu.
   
Nikolajs, Made (Madara), Kristaps, Mārtiņš, Mareks, Saipo (Indriķis), Evija, Ivars, Lea (Lelde), Anna, Samanta Tīna un Laima ir izturējuši 3 atlases kārtas, kurās viņus vērtēja stingra žūrija, bet šī svētdiena būs viņu lielākais pārbaudījums, jo būs jāstājas visas Latvijas priekšā, lai parādītu skatītājiem, ko ir sagatavojuši pirmajam koncertam! Šie ir jaunieši, kuri no visas sirds mīl mūziku, bet iespējams jau pirmdien viņus mīlēs tūkstoši... Viņi ar savu ticību un centību pierādīs, ka savu dzīvi var mainīt ikviens, tikai ļoti jātic tam, ko dari!

Šo svētdien „O!Kartes Akadēmijas”  atklāšanas koncertā skanēs dalībnieku mīļākās dziesmas.  Nikolajs ir gatavs pārsteigt ar Elvisa Preslija dziesmu „Crazy little things called love”, Made Ērgle dziedās Raimonda Paula dziesmu „Ar mani atkal runā kaijas”, bet Mārtiņs Grunte dziesmu „Tā es tevi meklēt eju”. Mareks uzstāsies ar supergrupas „Kings of Lion” hītu „Use Somebody”, Kristaps dziedās Dona izpildīto dziesmu „Leila”. Indriķis startēs ar „Notre Dame de Paris "Belle", bet Evija Sloka ar Gunāra Freidenfelda dziesmu „Ūdensnesējs”. Ivars pirmajam koncertam ir izvēlējies roķīgi smeldzīgo Fēliksa Ķiģela dziesmu „Vējā”, bet Lelde izpildīs sirsnīgo grupas „Putnu balle” pēdējo hitu „Divi eņģeļi”. Anna Dribase sola ugunīgu priekšnesumu Spāņu ritmos izpildot dziesmu „Arrinconamela”, bet Samanta Tīna dziedās Raimonda Macata dziesmu „Saullēkts”. Savukārt Laimas mīļākā dziesma, ko viņa izpildīs šo svētdien ir grupas The Cranberries viens no liekākajiem hītiem „Zombie”.
   
„O!Kartes Akadēmijas” atklāšanas koncertā, ar īpašu priekšnesumu, uzstāsies visu mīlētā un sirsnīgā Aisha.
   
Koncerta atkārtojumu skaties pirmdien Latvijas Mūzikas kanālā.

Tiekamies jau šo svētdien „O!Kartes Akadēmijas” atklāšanas koncertā pulksten 20:00 un ļausim sapņiem piepildīties!

Šovu atbalsta „O!Karte”, kuras zīmola sauklis ir „Kam ir ko teikt!”, modes un izklaides centrs „Riga Plaza” un SEB Studenta banka.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV