Trešdiena, 01.Decembris 2021. » Vārdadienas svin: Emanuels, Arnolds;

„OKartes Skatuvē" - Mārtiņa Freimaņa vakars

EasyGet.lv, 04.11.2011. 08:49

Rīt, 5. novembrī, pulksten 20:35, tiešraidē kanālā LNT, izklaides kanālā LMK un www.lmk.lv notiks LMK un OKartes veidotā muzikālā šova "OKartes Skatuve" lielais koncerts. Šonedēļ unikālo dziesmu tekstu autora un mūziķa Mārtiņa Freimaņa radošais vakars, informē „OKartes Skatuve" sabiedrisko attiecību vadītājs Kristaps Lēperis.
„OKartes Skatuvē" - Mārtiņa Freimaņa vakars

Mārtiņa Freimaņa daiļrade vienmēr būs savā būtībā savdabīga un unikāla. Viņš ne tikai radīja neatkārtojamus dziesmu tekstus, bet arī aktīvi atbalstīja jaunos mūziķus, palīdzot gan ar padomiem mūzikas radīšanā, gan sniedzot tiešu atbalstu radošajā procesā. Daudziem jaunajiem māksliniekiem viņš bija ne tikai skolotājs, bet arī ļoti labs draugs. Māriņa Freimaņa devumu kā būtisku savas profesionālās attīstības stūrakmeni min arī „OKartes Skatuves" grupas „Kā Viens" bijušais dalībnieks un grupas „Blitze" solists Arvīds Berķis.

Šajā nedēļā „OKartes Skatuves" dalībnieki izpildīs Mārtiņa Freimaņa daiļrades vienas no izcilākajām dziesmām: „Zvaigžņu kabarē", „Uzdāviniet man", „Kad Ēģiptē snieg", „Re, kā Tu ar mani", „Pēc mums vēl ilgi zeme skums" u.c. Mārtiņš Freimanis vienmēr ļoti augti vērtēja jaunradi un jauno mākslinieku centienus pierādīt sevi. Arī „OKartes Skatuves" grupas šajā nedēļā ir radījušas sešas jaunas dziesmas, kuras šova sestdienas koncertā piedzīvos savus lielos pirmatskaņojumus.

Šova „OKartes Skatuve" koncerta biļetes var iegādāties visās „Biļešu Servisa" kasēs, DUS „Statoil" un www.bilesuserviss.lv . Biļešu cena 4 lati.

Tiekamies jau šo sestdien, 05. oktobrī, pulksten 20:35, tiešraidē kanālā LNT, izklaides kanāla LMK un www.lmk.lv !

Foto: Mārtiņš Freimanis. Publicitātes foto

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2021
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV