Sestdiena, 08.Oktobris 2022. » Vārdadienas svin: Aina, Anete;

ASV kompānija piedāvā skrituļslidas ar Nila Jansona vārdu

Easyget.lv, 14.04.2014. 09:18

ASV ekstrēmo skrituļslidu kompānija „Remz” laidusi klajā skrituļslidas ar latviešu skrituļslidotāja Nila Jansona vārdu, informē Mikus Ojers, Skeitparki.lv pārstāvis.
ASV kompānija piedāvā skrituļslidas ar Nila Jansona vārdu

Galerijas:

Jūrmalnieks Nils Jansons šobrīd ir viens no vadošajiem un aktuālākajiem jaunās paaudzes skrituļslidotājiem pasaulē. Viņa pēdējo gadu sportiskie sasniegumi ir vainagojušies ar katra skrituļslidotāja sapni – ar personīgām pro modeļa skrituļslidām. Lai gan braukšanas meistarība un sportiskie rezultāti jau sen atbilda profesionāla braucēja līmenim, oficiālu pro braucēja statusu Nils iegūst tikai šobrīd, kad izlaistas pro modeļa skrituļslidas.

„Sarunas ar sponsoriem par skrituļslidām ar manu vārdu uzsākām vairāk kā pirms gada. „Remz” amatieru komandā biju jau 6 gadus, un uzticība šai kompānijai ir nesusi rezultātus. Ļoti piecājos, ka drīzumā manas slidas būs pieejamas visā pasaulē. Liels paldies jāsaka manam brālim Mārtiņam Jansonam, kurš mani ir atbalstījis un motivējis jau no pirmās dienas. Paldies arī visiem maniem draugiem un ģimenei, jo bez līdzcilvēkiem un atbalsta nekas tāds nebūtu iespējams. Šis notikums nebija stingri nosprausts mērķis, tas vienkārši notika īstajā laikā, un tas ir tikai kā papildus stimuls turpināt aizvien labāk. Esmu ļoti priecīgs, bet tas ir tikai vēl viens solis tālāk, vēl ir daudz pakāpieni priekšā un jāturpina iet uz priekšu.” teic Nils Jansons.

Skrituļslidu pamatā ir klasiskā „Remz” slidu uzbūve, kas, pateicoties jauniem materiāliem, padarīta nedaudz slaidāka. Krāsu salikumi ir pēc Nila Jansona vēlmēm. Viņš vēlējies ko ļoti vienkāršu un solīdu, tāpēc izmantota melnā un baltā krāsa. Skrituļslidas un arī riepiņas rotā Jāņa Zālīša dizaini.

Nils Jansons šobrīd atrodas ASV, lai prezentētu savas skrituļslidas. Šī gada plānos ir dalība lielākajās sacensībās visā Eiropā, kā arī viesošanās Āzijas valstīs gada otrajā pusē.

Arī šogad no 8. līdz 10.augustam „Ghetto Games festivālā Ventspilī” norisināsies „Nils Jansons Invitational” sacensības, kurās viesosies Nila draugi un labākie skrituļslidotāji no visas pasaules.

Nila Jansona Facebook lapa: www.facebook.com/nilsjansonsblade

Vairāk par skrituļslidām „Remz” mājas lapā: http://remz.com/seeit/

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2022
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV