Sestdiena, 27.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne;

"Ducks" hokejisti ar uzvaru iesāk Stenlija kausa izcīņas finālsēriju pret "Senators"

LETA, 29.05.2007. 09:00

Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas finālsēriju ar uzvaru pirmdien iesāka Anaheimas "Ducks" vienība, kas savā laukumā ar rezultātu 3:2 pārspēja Otavas "Senators".
Pirmie vārti šajā spēlē tika gūti jau otrajā minūtē, kad "Senators" izvirzījās vadībā pēc Maika Fišera metiena. 11.minūtē Endijs Makdonalds panāca izlīdzinājumu un pie neizšķirta rezultāta komandas devās pirmajā pārtraukumā.

Otrajā periodā vienīgais precīzais metiens piektajā minūtē padevās Veidam Redenam, kas tādējādi atkal vadībā izvirzīja viesus.

Tomēr "Senators" nespēja nosargāt vadību un, pēdējā trešdaļā ielaižot divus vārtus, piedzīvoja zaudējumu pirmajā finālsērijas spēlē. Pa vārtiem "Ducks" labā guva Raians Geclafs un Treviss Mūns, kas uzvaras vārtus guva 18.minūtē.

Sērijā līdz četrām uzvarām otrā spēle notiks trešdien Anaheimā.