Pirmdiena, 06.Maijs 2024. » Vārdadienas svin: Didzis, Gaidis;

Prokopčuka Ņujorkas 10 000 metru skrējienā ierindojas piektajā vietā

LETA, 10.06.2007. 20:00

Piektajā vietā Ņujorkas 10 000 metru skrējienā sestdien ierindojās Latvijas sportiste Jeļena Prokopčuka.
Skrējienā trešo gadu pēc kārtas un ceturto reizi savā karjerā uzvaru izcīnīja kenijiete Lorna Kiplagata, aiz sevis atstājot Jaunzēlandes sportisti Kimu Smitu un Maru Jamauči no Lielbritānijas.

Prokopčuka, kas pēdējos divus gadus šajā skrējienā bija finišējusi otrajā vietā aiz Kiplagatas, šoreiz uzvarētājai zaudēja 16 sekundes.

Skrējiens izvērtās ļoti ātrs un tika uzstādīts jauns sacensību rekords. Kiplagata distanci veica 30 minūtēs un 10 sekundēs, pārspējot Marokas sportistes Asmes Legzaui pirms pieciem gadiem uzstādīto rekordu 30 minūtes un 29 sekundes.