Svētdiena, 21.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Marģers, Anastasija;

Autortiesības

Visa informācija, ko satur portāls easyget.lv ir aizsargāta saskaņā ar LR likumu par autortiesībām.

easyget.lv portālā ziņu aģentūras LETA publicēto materiālu kopēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publicēšana citos drukātos vai elektroniskos izdevumos ir aizliegta.

Pārpublicēšana atļauta vienas vienības ietvaros (1 raksts, 1 pasākuma apraksts, 1 fotogrāfija), obligāti norādot atsauci uz easyget.lv ar aktīvo saiti uz easyget.lv. Lielapjoma datu kopēšana atļauta tikai ar redakcijas rakstisku atļauju. Ar jēdzienu “pārpublicēšana” saprotama tieša informācijas kopēšana, kā arī automatizēta informācijas kopēšana.

easyget.lv foto arhīvā esošo fotogrāfiju kopēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publicēšana jebkurā veidā, ir iespējama tikai tādā gadījumā, ja uz fotogrāfijas ir saglabāta un nolasāma easyget.lv logo ūdenszīme kā arī norādīta aktīvā saite uz portālu easyget.lv. Publicējot fotogrāfijas sociālo portālu personīgajos profilos, aktīvo saiti var nenorādīt, ja attiecīgajā izvietošanas vietā tas nav iespējams.

Iesūtot materiālus easyget.lv redakcijā, jūs nododat easyget.lv visas autortiesības šīs informācijas izmantošanā. Informācijas iesūtītājiem nav tiesību pieprasīt naudas atlīdzību no easyget.lv par iesūtītās informācijas izmantošanu.

easyget.lv neuzņemas atbildību par avotu sniegtās informācijas patiesumu un atbilstību faktiem. easyget.lv viedoklis var nesaskanēt ar autora pausto viedokli.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV