Ceturtdiena, 02.Aprīlis 2020. » Vārdadienas svin: Imgarde, Irmgarde;

Pupociklu Vasara piedāvā videoklipu

Easyget.lv, 07.06.2013. 12:17

Tuvojoties pļaujas periodam, sviestroka klasiķi vokāli instrumentālais ansamblis „Pupociklu Vasara” Latvijas zilo ekrānu vērotāju skatiem nodod savu pirmo videoklipu skaņdarbam „Rasā izkapts labāk kož” no gaidāmā Pupociklu Vasaras debijas albuma.

Ņemot vērā sviesta un līdz ar to sviestroka kā produkta agrāro izcelsmi, arī klips ir ieturēts lauku poētiskā reālisma stilistikā un jau saņēmis labāko Latvijas zaļbarības sagatavošanas speciālistu atzinību. Pateicoties satura un noformējuma augsti sviestainajām kvalitātēm, to tiek plānots iekļaut Latvijas lauksaimniecības izglītības iestāžu programmās.

Videoklips filmēts Latvijas šalcošākajās druvās un leknākajās āboliņa pļavās. Tajā izmantoti fragmenti no ansambļa dalībnieku uzstāšanās XXVII Vislatvijas pļāvēju plēnumā, kā arī fragmenti no kinožurnāla „Padomju Latvija”, par kuriem Pupociklu Vasara silti spiež Valsts Kino-foto-fono-dokumentu arhīva darbinieku sastrādātās rokas.

Pupociklu Vasara izsaka cerību, ka klipa noskatīšanās vairos pļāvēju darba sparu un palielinās lauksaimniecības tehnikas jaudas. Mūsu uzstādītais mērķis ir celt siena un citas zaļbarības, linu kā arī graudaugu izstrādes ražīgumu par vismaz 62,38 procentiem.

Albums, kam dots nosaukums „ Pupolāras dziesmas”, klausītājus blīvplates formātā sasniegs 19. jūnijā un tajā būs iekļauti desmit skaņdarbi no Pupociklu Vasaras zelta lietus fonda.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV