Otrdiena, 28.Marts 2023. » Vārdadienas svin: Ginta, Gunda, Gunta;

Šo svētdien mūzikas svētkos „Dziedošās ģimenes" skanēs Latvijas izcilāko komponistu dziesmas

Zane Pētersone, 09.09.2010. 16:55

LNT šī rudens sirsnīgākais projekts „Dziedošās ģimenes" ik svētdienu pie LNT ekrāniem pulcē tūkstošiem skatītāju, iemantojot arvien jaunus mūzikas svētku atbalstītājus un mīļotājus. Jau šo svētdien, 12. septembrī, plkst. 20:15 ikvienu skatītāju priecēs šova „Dziedošās ģimenes" ceturtais raidījums. 11 dziedošas, skanīgas un stipras ģimenes īpaši gatavojas šīs nedēļas priekšnesumiem, jo izpildīs Latvijas izcilāko komponistu dziesmas.
Šo svētdien mūzikas svētkos „Dziedošās ģimenes" skanēs Latvijas izcilāko komponistu dziesmas

Dimantu ģimene no Baldones izpildīs Raimonda Paula dziesmu „Sanāciet, sadziediet" (Jāņa Petera vārdi), Uškānu ģimene no Daugavpils uzstāsies ar dziesmu „Dinamo roks" (Zigmārs Liepiņš, Jānis Jurkāns), Zaļkalniņu ģimene no Lielvārdes pārsteigs ar dziesmu „Vēju stundā" (Raimonds Pauls, Jānis Peters), bet Brūveru ģimene no Mārupes izpildīs skaisto Jāņa Lūsēna dziesmu „Taisnība" (Jānis Poruks vārdi). Krūmiņu ģimene no Alūksnes dziedās Raimonda Paula dziesmu ar Alfrēda Krūkļa vārdiem „Mežrozītes", bet māsas Drozdovičas no Rīgas izpildīs dziesmu „Noktirne" (Aleksandrs Kublinskis, Jānis Brežģis), savukārt Bicānu ģimene no Preiļiem dziedās smeldzīgo dziesmu „Nenāciet klāt man rudenī" (Raimonds Pauls, Anna Rancāne). Graumaņu ģimene no Druvienas pārsteigs visus ar Imanta Kalniņa dziesmu „Dažreiz" (Ojārs Kalniņš, atdzejojis Viks), Dūdumu ģimene no Mārupes Zigmāra Liepiņa dziesmu „Ar tevi kopā", Ņikonovu ģimene no Talsu no vada Laucienes dziedās dziesmu „Neprātīgais vēlējums" (Raimonds Pauls, Rainis), bet Martinsonu ģimene no Limbažiem uzstāsies ar Raimonda Paula dziesmu ar Jāņa Petera vārdiem „Dzied suitu sievas Alsungā".

Žūriju šo svētdien pārstāvēs un dalībnieku uzstāšanos vērtēs divi pastāvīgie žūrijas locekļi - LNT labestības projektu „Labestības diena" un „Eņģeļi par Latviju" vadītāja un veidotāja, aktrise Katrīne Pasternaka un Mūzikas akadēmijas pasniedzējs, koru vadītājs Arvīds Platpers, savukārt trešais žūrijas pārstāvis šonedēļ būs izcilais komponists Mārtiņš Brauns.

Turiet īkšķus un atbalstiet savus novadniekus! Tiekamies svētdien, 12. septembrī, plkst. 20:15 LNT kanālā Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkos „Dziedošās ģimenes"!

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV