Piektdiena, 26.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Rūsiņš, Sandris, Alīna;

"TTT/Rīga" pirmajā pusfinalā svin pārliecinošu uzvaru pār SK "Cēsis"

Gatis Kreceris, 19.04.2007. 09:00 | komentāri (5)

Latvijas Sieviešu Basketbola līgas pirmajā pusfinālspēlē pārliecinošu uzvaru pār principiālajām pretiniecēm SK "Cēsis" komandu savās mājās izcīnīja "TTT/Rīga" basketbolistes, kuras pretinieces sagrāva ar 74:46. Sērijā līdz divām uzvarām ar 1:0 vadībā atrodas "TTT/Rīga" basketbolistes.

Maču labāk iesāka mājinieces, kuras jau sākumā izvirzījās vadībā ar 7:2. Cēsu komandas spēle pamatā balstījās uz viesspēlētājām, savukārt TTT komandas vilcējspēks pirmajās 10 minūtēs bija Elīna Babkina, kura pirmajā ceturtdaļā pamanījās gūt vairāk kā pusi no komandas punktiem. Pirmās 10 minūtes noslēdzās ar 6 punktu pārsvaru TTT komandai 19:13.

Otrās ceturtdaļas pirmos 5 punktus guva cēsnieces, tādējādi pievelkot līdz mīnus 1, taču līdz ceturtdaļas vidum TTT komanda 8 punktus atspēlēja un panāca 29:20. Līdz puslaika beigām nekas būtiski nemainījās un komandas devās atpūtā pie rezultāta 33:26 TTT labā. Kopumā pirmajā puslaikā mājinieces ļoti veiksmīgi nosedza groza apakšu, neļaujot Cēsu komandas viesspēletājām izvērsties.

Otro puslaiku krietni veiksmīgāk iesāka TTT komandas spēlētājas un ceturtdaļas vidū pēc Kārveres 2 punktiem mājinieču pārsvars sasniedza jau 12 punktus. Turpinājumā cīņa ritēja līdzīgi. Veiksmīgā TTT komandas spēle aizsardzībā bieži vien piespieda cēsniecēm kļūdīties piespēlēs. Pateicoties tieši sekmīgajai spēlei aizsardzībā TTT komandas spēlētājas cēsnieces turēja drošā attālumā. Rezultāts pēc aizvadītām 30 minūtēm bija 52:40.

Ceturtās ceturtdaļas pirmos 3 punktus guva Elīna Babkina, tādejādi pēc ilgākas pauzes liekot par sevi atgādināt. Ļoti neveiksmīgas šīs 10 minūtes izvērtās viešņām, kuras ceturtajā desmitminūtē guva vien 6 punktus, uz ko mājinieces atbildēja ar 22 gūtajiem punktiem. Gala rezultātā TTT pirmajā pusfinālspēlē izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 74:46.

„TTT/Rīga” - SK „Cēsis” 74:46 (19:13, 14:13, 19:14, 22:6)

TTT: Žasintu 17, Babkina 15, Kārvere 14, Tāre 12, Jacob 5, Bergvalde 4, Krūmiņa 3, Eglīte 2, Jansone 2.

Cēsis: Podobeda 14, Simondsa 10, Dvaijere 6, Nīmane 5, Česmane 4, Langenfelse 3, Krastiņa 2, Kvasņika 1, Mikāle 1.

Otro pusfināla spēli abas komandas aizvadīs 22. aprīlī, plkst. 18:00, Cēsīs.