Pirmdiena, 06.Maijs 2024. » Vārdadienas svin: Didzis, Gaidis;

Pieccīņnieks Sandris Šika Eiropas čempionātā ieņem 34.vietu

LETA, 10.06.2007. 10:15 | komentāri (3)

Latvijas pieccīņnieks Sandris Šika Eiropas čempionātā, kas notiek Rīgā, sestdien ieņēma 34.vietu.

Šika sacensības pabeidza ar 4060 punktiem. Šaušanā Latvijas sportists izcīnīja 1060 punktus, ieņemot 26.vietu. Paukošanā Latvijas sportists ar 760 punktiem bija 24.vietā, peldēšanā Šika izcīnīja 1252 punktus, kas bija 32.rezultāts.

Neveiksmīgi Šika aizvadīja jāšanas sacensības. Tajās Latvijas sportists izcīnīja tikai 84 punktus, kopvērtējumā no 29.vietas nokrītot uz priekšpēdējo

35.pozīciju. Šikam izdevās pārvarēt tikai trīs šķēršļus, jo viņa izlozētais zirgs saniķojās un distanci nepabeidza.

Visbeidzot skriešanā Šika ar 904 punktiem bija 28.vietā.

Pirmo vietu izcīnīja ungāru sportists Viktors Horvats, kurš sacensības pabeidza ar 5600 punktiem. Otro vietu ar 5544 punktiem ieņēma krievs Rustims Sabirhuzins, bet trešais ar 5528 punktiem bija polis Marcins Horbašs.

Jau ziņots, ka kvalifikācijas sacensībās Šika ceturtdien izcīnīja dalītu uzvaru.

Pārējie Latvijas sportisti nespēja kvalificēties sacensību finālam. Deniss Čerkovskis savā kvalifikācijas grupā ieņēma 21.vietu, Mihails Jefremenko ierindojās 29.vietā, bet Ģirts Volframs - 30.pozīcijā.

Eiropas čempionātā pieccīņā, kas turpināsies līdz 12.jūnijam, svētdien notiks finālsacensības sievietēm, kurās startēs Latvijas pieccīņniece Jeļena Rubļevska. Savukārt attiecīgi pirmdien un otrdien notiks vīriešu un sieviešu stafetes.

Eiropas čempionāts modernajā pieccīņā notiek Olimpiskajā sporta centrā un lietišķo sporta veidu centrā "Kleisti". Čempionātam pieteikušās 24 valstu komandas, kurās startēs 71 sportists un 48 sportistes.

Latviju modernās pieccīņas čempionātā pārstāv seši sportisti - Deniss Čerkovskis, Sandris Šika, Ģirts Volframs, Mihails Jefremenko, Jeļena Rubļevska un Ilze Volframa.