Sestdiena, 11.Jūlijs 2020. » Vārdadienas svin: Svens, Leonora;

„Latvijas Koncerti” aicina piedalīties fotokonkursā

„Latvijas Koncertu” radošā grupa, 15.05.2009. 17:46

Svētdien, 14. jūnijā Dzintaru koncertzālē pl. 18.00 pacilājošas mūzikas mīļotājiem piedāvājam Raimonda Paula mūzikas koncertu « Vasaras elēģija » .Šī koncerta ietvaros organizējam fotokonkursu « Nofotografē mūziku », kas būs lieliska iespēja jaunajiem fotogrāfiem parādīt savu talantu plašākai publikai. Desmit visvairāk skatītāju balsu ieguvušās fotogrāfijas varēs aplūkot foto izstādē 14. jūnijā Dzintaru koncertzālē.

Uzdevums ir pavisam vienkāršs - Tev jādodas pilsētas ielās, pie dabas krūts vai jāpaliek mājās, tas paliek tavā ziņā, galvenais - foto kadrā Tev ir jānotver mūzika. Kā to izdarīt? To izlem pats. Tikai neaizmirsti, ka darbi ir jāiesūta no 15. līdz 27. maijam, tā ka laika vairs nav daudz. Fotogrāfijas varēs aplūkot un balsojumu veikt „Latvijas Koncertu” mājas lapā no 28. maija līdz 10. jūnijam. Desmit visvairāk balsu ieguvušo fotogrāfiju autori saņems ielūgumu divām personām uz 14. jūnija koncertu „Vasaras elēģija”. Īpašas balvas saņems pirmo trīs vietu ieguvēji: fotogrāfijas autors, kas būs saņēmis vislielāko balsu skaitu, varēs apmeklēt foto kursus Tehniskās jaunrades namā “ANNAS 2”; savukārt otrās vietas ieguvēju gaida ielūgumi uz lekciju pie fotogrāfa Māra Ļaudaka un uz koncertu Summer Jazz & Indian Raga”; arī trešās vietas ieguvējs tiks aicināts uz fotogrāfa Māra Ļaudaka lekciju.

Fotokonkursa nolikums www.latvijaskoncerti.lv

Lai veicas!

Gaidīsim Tavu iemūžināto mūzikas mirkli.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV