Trešdiena, 03.Jūnijs 2020. » Vārdadienas svin: Ineta, Inta, Intra;

Valkas pilsētas mazie skatītāji aicināti uz leļļu izrādi

Līga Pandalone, 29.03.2011. 13:23

Ceturtdien, 7.aprīlī, pulksten 10.30 Valkas pilsētas kultūras namā viesosies teātris TT ar leļļu izrādi „Kas zaķīti pasargās?''.

„Kas zaķīti pasargās?'' ir jauna mūsdienīgi asprātīga leļļu izrāde visai ģimenei vai, kā saka izrādes veidotāji- jauniem cilvēkiem visos vecumos. Izrādes ilgums- aptuveni 50 minūtes.

Lugas autors Māris Putniņš ir slavens un atzīts gan Latvijā, gan pasaulē, kā leļļu filmu "Avārijas Brigāde" radītājs un mākslinieks. Izrādē darbojas pazīstamie leļļu teātra aktieri : Laila Kirmuška, Edgars Lipors, Jānis Kirmuška. Izrādes mākslinieks- Māris Putniņš, muzikālais noformējums- Edgars Lipors, leļļu meistares-Dace Rožlapa un Ilze Kiršteina, savukārt režiju veidojuši Laila Kirmuška, Edgars Lipors un Jānis Kirmuška.

Izrādes „Kas zaķīti pasargās?'' darbība risinās mežā, kur spraigi darbojas Ezis, Skunkss, Bruņurupucis, Zaķis un Vilks. Zaķa un Vilka mūžīgais konflikts traucē pārējo iemītnieku mierīgajai ikdienas dzīvei. Tiek meklēti dažnedažādi praktiski risinājumi, lai to novērstu. Bet, kas der vienam , neder otram un rezultātā situācija kļūst komiska, neatrisināta. Tomēr viss nostājas savās vietās tikai tad, kad sāk domāt ar galvu. Izrāde dod padomu – nekad nepadoties!

Ieejas maksa: 50 santīmi.

Biļetes nopērkamas katru darba dienu no pulksten 9.00 līdz 19.00 nopērkamas kultūras namā pie dežuranta.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV