Pirmdiena, 02.Augusts 2021. » Vārdadienas svin: Stefans, Normunds;

Rīgas Latviešu biedrībā notiks folkloras konkursu fināli

Zinta Gugane, 29.04.2011. 13:55

Sestdien, 30. aprīlī, plkst. 10.00 Rīgas Latviešu biedrības Zelta zālē, Līgo zālē un Baltā zālē bērnu un jauniešu folkloras programmas „Pulkā eimu, pulkā teku 2011" ietvaros notiks folkloras konkursu fināli tradicionālajā dziedāšanā, dejošanā un muzicēšanā bērniem un jauniešiem.

Finālos piedalīsies labākie dziedātāji, dejotāji un muzikanti no visiem Latvijas novadiem - bērnu un jauniešu tradicionālās kultūras apgūšanas programmas „Pulkā eimu, pulkā teku" dalībnieki. Pasākuma mērķis ir tradicionālās dziedāšanas, dejošanas un muzicēšanas individuālo prasmju un iemaņu apgūšana, pārmantošana un attīstība dialogā ar tradīciju.

Konkursus vērtēs sabiedrībā labi pazīstami eksperti, kas pārstāv dažādas nozares attīstībā ieinteresētas institūcijas un, kuru pašu devums tradīciju apzināšanā un pārmantošanā ir nozīmīgs Latvijas kultūras kopainā: Gita Lancere, Iveta Tāle, Ilga Leimane, Signe Pujāte, Zane Šmite, Valdis Putniņš, Dace Circene, Gatis Gaujenieks, Ilga Reizniece, Ruta Stepiņa, Dace Prūse un Pēteris Jansons.

Konkurss ir lieliska iespēja iepazīt Latvijas tradicionālās kultūras daudzveidību ieinteresētu, talantīgu bērnu un jauniešu izpildījumā.

Konkursu rīko Rīgas Latviešu biedrības Folkloras komisija sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru un tradicionālās kultūras biedrību „Aprika".

Ieeja bez maksas! Visi laipni aicināti!

Konkursu atbalsta: Valsts Kultūrkapitāla fonds, SIA "A.M. L." izstāžu komplekss „Rāmava", A/S Hanzas Maiznīca", SIA „Ekovirtuve", izdevniecība „Neputns", izdevniecība "Madris", izdevniecība "Liels un Mazs", SIA "Futurus Foood", SIA „Koka Varde", SIA" Dienas žurnāli", kultūras menedžmenta centrs „Lauska".

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2021
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV