Sestdiena, 31.Jūlijs 2021. » Vārdadienas svin: Ruta, Rūta, Sigita, Angelika;

Radio NABA rīko ikgadējo fotokonkursu

Aija Fedorova, 12.08.2011. 16:10

Par godu Latvijas Universitātes radio NABA 9. dzimšanas dienai sadarbībā ar "ABLV Charitable Foundation" tiek izsludināts jauns fotokonkurss. Darbus varēs iesniegt līdz 10. oktobrim.
Radio NABA rīko ikgadējo fotokonkursu

Šī gada konkursa tēma – ZIŅAS. Ikdienā cilvēkiem tiek piedāvāts milzīgs informācijas apjoms, kura filtrēšana (informācijas šķirošana pēc ziņu virsrakstiem, radio vai TV kanālu izvēle, komentāru lasīšana vai ignorēšana internetā u.tml.) ietekmē katru no mums. Ziņas var būt karstas, kliedzošas, nepatiesas, šokējošas vai iepriecinošas. Ziņas nomaina cita citu un dažreiz arī ziņu var nebūt vispār.

Fotokonkursa dalībniekiem savos darbos ir iespēja radoši parādīt redzējumu par tēmu saskaņā ar savu oriģinālo vēstījumu un apspēlēt kādu sabiedrībā aktuālu motīvu, radot mākslas darbu. Tēma ir plaša un neaizmirsīsim – iztēlei robežu nav!

Konkursantiem ir jāiesniedz viena fotogrāfija (20x30) un CD ar darbu digitālajām kopijām (formāts - TIFF, attēla izšķirtspējai jābūt 300 dpi, attēla garākajai malai vismaz 30 līdz 45 cm), kā arī radošais CV radio NABA birojā Aspazijas bulvārī 5, Rīga, LV-1050 slēgtā aploksnē ar norādi Radio NABA fotokonkursam "9x9".

Kompetenta žūrija vērtēs darbus pēc to mākslinieciskās un tehniskās kvalitātes, idejas un atbilstības konkursa radošajai tēmai. 25 žūrijas izvēlēti darbi piedalīsies ceļojošā fotoizstādē "9x9" par godu radio Naba 9. dzimšanas dienai. Visi dalībnieki iegūs balvas.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti 31. oktobrī.

Foto konkursa nolikums mājaslapā www.radionaba.lv

Papildu informācija:
Aija Fedorova
E-pasts: aija@radionaba.lv
Tālrunis: 26878133

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2021
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV