Sestdiena, 31.Jūlijs 2021. » Vārdadienas svin: Ruta, Rūta, Sigita, Angelika;

Latvijas Universitātes radio NABA pagarina fotokonkursa „9x9" iesniegšanas termiņu

EasyGet.lv, 11.10.2011. 14:43

Tiek pagarināts Latvijas Universitātes radio NABA fotokonkursa „9x9" iesniegšanas termiņš. Darbus varēs iesniegt līdz 20.oktobrim, informē Aija Fedorova. Šī gada konkursa tēma – ziņas.
Latvijas Universitātes radio NABA pagarina fotokonkursa „9x9" iesniegšanas termiņu

Ikdienā cilvēkiem tiek piedāvāts milzīgs informācijas apjoms, kura filtrēšana (informācijas šķirošana pēc ziņu virsrakstiem, radio vai TV kanālu izvēle, komentāru lasīšana vai ignorēšana internetā u.tml.) ietekmē katru no mums. Ziņas var būt karstas, kliedzošas, nepatiesas, šokējošas vai iepriecinošas. Ziņas nomaina cita citu, bet dažreiz ziņu var nebūt arī vispār.

Fotokonkursa dalībniekiem savos darbos ir iespēja radoši parādīt redzējumu partēmu saskaņā ar savu oriģinālo vēstījumu un apspēlēt kādu sabiedrībā aktuālumotīvu, radot mākslas darbu.

Konkursantiem ir jāiesniedz viena fotogrāfija (20x30) un CD ar darba digitālo kopiju (formāts – TIFF; attēla izšķirtspējai jābūt 300 dpi; attēla garākajai malai – vismaz 30 līdz 45 cm), kā arī radošais CV radio NABA birojā Aspazijas bulvārī 5, Rīgā, LV-1050.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti 31.oktobrī. Žūrijas izvēlētie 3 labākie autori iegūs balvas.

25 žūrijas izvēlēti darbi piedalīsies ceļojošā fotoizstādē "9x9" par godu radio NABA 9. dzimšanas dienai. Šogad izstādes ceļojums sāksies radio NABA mūzikas klubā Nabaklab, turpināsies Latvijas Mākslas akadēmijā, Latvijas Kultūras akadēmijā un kino "Rīga", bet noslēgsies Latvijas Universitātes centrālajā ēkā Raiņa bulvārī 19.

Foto konkursa nolikums atrodams radio NABA mājaslapā www.radionaba.lv.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2021
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV