Pirmdiena, 23.Septembris 2019. » Vārdadienas svin: Vanda, Veneranda, Venija;

Šreks Lieldienās ielūdz uz muzikālu izrādi bērniem

EasyGet.lv, 27.03.2012. 15:37

8. aprīlī plkst. 13:00 Liepājas Olimpiskā centra (LOC) Rožu zālē uz muzikālo izrādi bērniem „Tāltālā meža varonis" ielūdz Šreks un viņa uzticamie draugi, informē LOC kultūras projektu vadītājs Aigars Kārkliņš. Valmieras kinostudijas veidotās bērnu izrādes varoņu tēlos iejutīsies Valmieras drāmas teātra aktieri.
Šreks Lieldienās ielūdz uz muzikālu izrādi bērniem

„Tāltālā meža varonis" ir piedzīvojumu pilns stāsts, par to kā Šrekam jāatgūst Fiona, uz kuru savas tiesības ir izteicis kaimiņu zemes princis Negantais Hugo. Bet Hugo ir viltīgs, ļoti viltīgs. Notiek sīva sacensība visas izrādes garumā. Protams, Šrekam uzdevumu veikšanā daudz palīdz viņa vecais draugs Ēzelītis, bez kura nebūtu iedomājama Šreka uzvara un laimīgas beigas.

Šreka lomā iejutīsies bijušais Liepājas teātra aktieris - Mārtiņš Lūsis

Pārējās lomās Valmieras drāmas teātra aktieri : Māra Mennika, Aigars Apinis, Ivo Martinsons vai Imants Strads un Krišjānis Salmiņš.

Komponists Emīls Zilberts.

Izrāde paredzēta bērniem vecumā no 4 līdz 12 gadiem.

Biļetes iepriekšpārdošanā Liepājas Olimpiskajā centrā un pa tālruni +371 26522413. Biļešu cena 3 Ls.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2019
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV