Otrdiena, 07.Jūlijs 2020. » Vārdadienas svin: Maruta, Alda;

Kanālā FoxLife - komēdijas "Džeinas dizains" jaunākās sērijas

EasyGet.lv, 13.07.2012. 13:33

Kanālā FoxLife no 30. jūlija pirmdienās plkst. 21:00 tiks demonstrētas komēdijas "Džeinas dizains" 1. sezonas jaunākās sērijas.

Seriāla izrādīšana ASV notika 2012. gada 3. janvārī. Pēc veiksmīgas pirmās sezonas 10 sērijām, tā veidotāji, negaidot otro sezonas sākumu, izveido vēl papildus 8 sērijas. Ir izziņota arī seriāla otrās sezonas veidošana, nav precizēts otrās sezonas sākums, tomēr ir zināms, ka tajā būs vismaz 10 sērijas.

"Džeinas dizains", ir sirsnīgs komēdijas žanra seriāls, kura galvenā varone ir sešpadsmitgadīgā Džeina (aktrise – Ērika Dašere), kuru kļūdas pēc, noturot par pieaugušu, pieņem darbā modes preču kompānijā - Ņujorkā.

Drīz vien Džeina attopas balansējot starp divām pasaulēm – kā parasta vidusskolas skolniece, kura ikdienā ir nevienam nepamanāma, citi viņu uzskata par pelēko peli, un kā stingras un prasīgas direktores Greja Čandlere Mureja (aktrise – Andija Makdovele) asistente modes pasaulē, kurā ir vairāk plēsoņu un konkurences kā džungļos. Turklāt Džeinai jāspēj saglabāt noslēptu savu patieso identitāti.

Filmas veidotāji: Gavin Polone ("Gilmore Girls"), John Ziffren ("Melissa & Joey") and April Blair ("Lemonade Mouth").

Lomās: Erica Dasher ("The Lake"), Andie MacDowell ("Four Weddings and a Funeral"), Nick Roux ("Lemonade Mouth"), Rowly Dennis ("Desperate Housewives"), India De Beaufort ("One Tree Hill"), Meagan Tandy ("10 Things I Hate About You"), Matthew Atkinson ("CSI").

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV