Trešdiena, 27.Maijs 2020. » Vārdadienas svin: Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris;

Ģimenes diena Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā

EasyGet.lv, 08.03.2013. 14:48

Svētdien, 10. martā, Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs aicina apmeklēt Ģimenes dienu „Valdzinošā Rīga – pilsēta mākslā un muzejā”, kas notiks muzeja Izstāžu zālē, informē muzeja pārstāve Ingrīda Lukašēviča.

Plkst. 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00 muzeja gide aicinās uz ekskursiju izstādēs „Rīgas skati. No Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja gleznu kolekcijas” un „Mēneša eksponāts. Interesants priekšmets no muzeja krājuma”.

Izstāde „Rīgas skati. No Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja gleznu kolekcijas” ir īss ekskurss pilsētas vēsturē, vērojot tās mainību gadu simtu un desmitu gaitā.

Izstādē „Mēneša eksponāts. Interesants priekšmets no muzeja krājuma”, kurā, kā veltījums muzeja 240. gadskārtai, gada garumā ik mēnesi būs eksponēts cits īpašs priekšmets no muzeja krājuma. Pirmais eksponāts šai lietu parādē ir 18.gs. otrās puses Holandiešu tradicionālās koka tupeles no muzeja pirmās – Rīgas 18.gs.ārsta Nikolausa fon Himzela dzimtas kolekcijas.

Veicot atraktīvi izzinošus uzdevumus darba lapās „Rīgas skati gleznu fragmentos", iespējams, ka izdosies pamanīt un iepazīt līdz šim vēl sev neatklātu Rīgu krāsās un formās.

Radošajā darbnīcā „Uzzīmē savu Rīgu!" ikviens būs aicināts izteikt savu pilsētas sajūtu zīmējumā.

Ģimenes dienas ieejas maksa: Ls 0,50; pensionāriem, studentiem, skolēniem Ls 0,20.

Plašāka informācija: Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja Komunikācijas darba nodaļā; tel.: 67356676. www.rigamuz.lv

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV