Otrdiena, 26.Maijs 2020. » Vārdadienas svin: Varis, Eduards, Edvards;

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs Pūpolsvētdienā aicina uz Ģimenes dienas aktivitātēm

Easyget.lv, 22.03.2013. 16:21

Pūpolsvētdienā, 24. martā, Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs aicina apmeklēt Ģimenes dienu „Valdzinošā Rīga – pilsēta mākslā un muzejā”, kas notiks muzeja Izstāžu zālē, informē muzeja pārstāve Ingrīda Lukašēviča.

Plkst. 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00 muzeja gide aicinās uz ekskursiju izstādēs „Rīgas skati. No Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja gleznu kolekcijas” un „Mēneša eksponāts. Interesants priekšmets no muzeja krājuma”.

Pavasara saulgriežu noskaņā un Lieldienas gaidot, izstādē „Mēneša eksponāts” apskatei izstādīts neparasts olu biķerīšu servēšanas un glabāšanas fajansa trauks, izgatavots Vācijā, 20. gadsimta trīsdesmitajos gados, kā arī skaistas porcelāna un stikla olas.

Izstāde „Rīgas skati. No Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja gleznu kolekcijas” ir īss ekskurss pilsētas vēsturē, vērojot tās mainību gadu simtu un desmitu gaitā.

Veicot atraktīvi izzinošus uzdevumus darba lapās „Rīgas skati gleznu fragmentos", iespējams, ka izdosies pamanīt un iepazīt līdz šim vēl sev neatklātu Rīgu krāsās un formās.

Radošajā darbnīcā ikviens būs aicināts izteikt savu pilsētas un Lieldienu sajūtu zīmējumā.

Ģimenes dienas ieejas maksa: Ls 0,50; pensionāriem, studentiem, skolēniem Ls 0,20.

Plašāka informācija: Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja Komunikācijas darba nodaļā; tel.: 67356676. www.rigamuz.lv

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV