Sestdiena, 31.Jūlijs 2021. » Vārdadienas svin: Ruta, Rūta, Sigita, Angelika;

Noslēdzies īsfilmu konkurss Triecienkadrs

Easyget.lv, 07.05.2013. 09:25

Radošā apvienība Cits skats aicina uz īsfilmu konkursa Triecienkadrs 2013 apbalvošanas ceremoniju sestdien, 11. maijā plkst.18.00 Siguldas novada Kultūras centra kinozālē, kur tiks demonstrētas labākās konkursa īsfilmas un apbalvoti konkursa uzvarētāji, informē projekta vadītāja Aļona Ivanova.
Noslēdzies īsfilmu konkurss Triecienkadrs

Pasākumu vadīs vēl neierasts tandēms - ChaulaTV raidījumu vadītājs Edgars Žukovskis kopā ar divpadsmit gadus jauno talantīgo siguldieti Anniju Vītoliņu. Ar muzikāliem priekšnesumiem pārsteigs grupa Stereo Magic.

Īsfilmu konkursam tika iesniegtas un konkursa nolikumam atbilda 10 īsfilmas, kuras vērtēja četri žūrijas locekļi: Sergejs Timoņins - kino entuziasts, Kino Kults blogeris, Adriāna Roze - televīzijas un dokumentālo filmu režisore, Ketija Šēnberga - televīzijas raidījumu un pasākumu vadītāja un Reinis Kalnaellis - režisors, filmu studijas Rija pārstāvis.

Konkursa uzvarētāji iegūs naudas balvas, kā arī iespēju apmeklēt izglītojošu lekciju, kurā piedalīsies Kino Kults kinoblogeri un citi nozares pārstāvji. Pirmās vietas ieguvējs saņems iespēju iziet praksi filmu studijā Rija.

Jau ziņots, ka no 13.marta līdz 19.aprīlim norisinājās īsfilmu konkurss Triecienkadrs, kurā varēja piedalīties jebkurš Latvijas jaunietis vecumā no 16 līdz 28 gadiem. Šī konkursa mērķis ir jauniešu jaunrades procesa veicināšana, kā rezultātā, apvienojot vizuālās mākslas jomu ar jauno tehnoloģiju iespējām tiek radītas īsfilmas. Šī gada konkursa tematika - Cilvēki un kodi.

Projekts tapis kopā ar sadarbības partneri - Siguldas novada Kultūras centru, projektu līdzfinansē Siguldas novada Dome. Triecienkadrs atbalstītāji: piedzīvojumu parks Tarzāns, koncertzāle Baltais flīģelis, Swedbank, Chaula.tv, kinokino.lv, eleganto frizūru salons Elfrisa, Elvi, Ņamma, ziedu salons Puķe.

Foto: Publicitātes foto

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2021
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV