Otrdiena, 26.Maijs 2020. » Vārdadienas svin: Varis, Eduards, Edvards;

Tukuma muzejam jauna mājaslapa

Easyget.lv, 04.06.2013. 09:31

Nesen sākusi darboties Tukuma muzeja jaunā interneta mājas lapa www.tukumamuzejs.lv, kura no iepriekšējās atšķiras ar mūsdienīgāku dizainu un lietošanai ērtāku informācijas izvietojumu, informē muzeja pārstāve Gundega Rugāja.

Jaunajā mājas lapā ikviens interesents var atrast vērtīgu un aktuālu informāciju par muzeja vēsturi, izstādēm, ekspozīcijām, izglītojošām programmām, īpašajiem piedāvājumiem, kā arī par septiņām Tukuma muzeja teritoriālajām struktūrvienībām: Mākslas muzeju, Durbes pili, Tukuma vēstures muzeju "Pils tornis", galeriju "Durvis", Audēju darbnīcu, Pastariņa muzeju un Džūkstes Pasaku muzeju.

Ir izveidota atsevišķa virtuālā ekspozīcija „Vēstules nākamībai” latviešu un angļu valodās, kurā ietvertas 19 bērza tāss vēstules no Sibīrijas, kas 2009. gadā iekļautas UNESCO programmas „Pasaules atmiņa” Latvijas nacionālajā reģistrā.

Lai apmeklētājiem vieglāk būtu atrast aktualitātes muzejā, lapas labajā pusē ir izveidots kalendārs, kur var redzēt esošās muzeja izstādes, ekspozīcijas un pasākumus konkrētos datumos. Jaunums ir arī lapas apmeklētājiem domātā aptauja, kur pašreiz iespējams atbildēt uz jautājumu “Kā Jums patīk jaunā muzeja mājas lapa?”.

Tukuma muzejs izsaka pateicību visiem, kas piedalījušies jaunās Tukuma muzeja mājas lapas izveidē: Dacei Runčai, Kristīnei Ozolai, Daigai Šmitenbergai, Gundegai Rugājai, Ingum Druvam, Jurim Blūzmanim un SIA "D3".

Tukuma muzejs ir reģionālas nozīmes muzejs, kas vieno septiņus muzejus - mākslas, vēstures, kultūrvēstures, etnogrāfijas un folkloras profila muzejus, kas atspoguļo Ziemeļaustrumkurzemes kultūrvides īpatnības un izceļ šī reģiona materiālā un nemateriālā kultūras mantojuma vērtības. Muzejs regulāri rīko mākslas, vēstures, etnogrāfijas izstādes. Organizē mākslas un kultūras pasākumus, piedāvā ekskursijas, piedalās projektos, gatavo muzeja izdevumus. Paralēli tam muzejs veic intensīvu izglītojošu darbu. Apmeklētājiem tiek piedāvātas speciālas izglītības programmas, kursi un lekcijas.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV