Sestdiena, 26.Septembris 2020. » Vārdadienas svin: Kurts, Knuts, Gundars;

Ciklā „Teātris. zip” M. Čaklajam veltītā Daugavpils teātra izrāde „Čigāns sapnī”

Easyget.lv, 06.09.2013. 10:23

Sestdien, 14. septembrī, pulksten 14.50 sadarbībā ar Borisa un Ināras Teterevu fondu ciklā „Teātris.zip” LTV1 demonstrēs Daugavpils teātra izrādi „Čigāns sapnī”. Māra Čaklā un Jura Kulakova rokoperā galvenās lomas dzied Ieva Akuratere, Niks Matvejevs un Latvijas Nacionālā teātra aktieris Egils Melbārdis.

Vairāku gadu garumā tapusī dzejnieka Māra Čaklā poēma „Čigāns sapnī” Daugavpils teātra un komponista Jura Kulakova ieinteresētības dēļ pārvērtās rokoperā. Muzikālo poēmu 2002. gadā iestudēja režisors Harijs Petrockis, bet tagad izrāde ar Māra Čaklā dzejas rindām veltīta izcilā dzejnieka piemiņai.

Izrādē piedalās Daugavpils teātra latviešu trupas aktieri - Ivars Brakovskis, Alda Krastiņa, Karina Lučiņina, Inese Ivulāne, Māris Korsiets, Viesturs Rencis un Egils Viļumovs, - kā arī Daugavpils rokmūziķi: Arturs Pribilovs, Valdis Rundzāns, Harijs Vucins, Jurijs Čekušins un Oļegs Aļohins.

Iestudējuma scenogrāfe ir Inguna Kokina, kostīmu māksliniece - Ieva Kundziņa, vokālā pedagoģe - Ilona Bagele, kustību konsultants - Jānis Butkevičs.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV