Otrdiena, 22.Septembris 2020. » Vārdadienas svin: Maigurs, Mārica, Māris;

Tikai četras unikālas izrādes ar vienu miljonu fonā

Easyget.lv, 27.09.2013. 10:29 | komentāri (1)

Izrāde, kuras scenogrāfiju veido vienu miljonu vērti mākslas darbi, Rīgas Mākslas telpā notiks 2., 9., 11., un 25.oktobrī.
Tikai četras unikālas izrādes ar vienu miljonu fonā

Izrādē “...lai gadījums kļūtu par notikumu...” „glezno” ar dzīviem ķermeņiem, tajā var „ieraudzīt” skaņdarbu un sastapt īstu mākslas kritiķi, iespējams diskutēt par mākslu ar visu zinošo Arvīdonkuli un iemalkot vīnu, klausoties operu ārijas. Un apskatīt laikmetīgās mākslas darbus, kuru vērtība ir vairāk nekā viens miljons latu.

No 20. septembra līdz 27.oktobrim Rīgas Mākslas telpā norisinās izstāde “...lai gadījums kļūtu par notikumu...”, kas pirmo reizi plašākai publikai ļauj iepazīties ar ABLV Bank veidoto kolekciju topošajam Laikmetīgās mākslas muzejam. Izstādē ir apskatāmi vairāk nekā trīsdesmit izcilu mākslinieku darbi.

Izrādes radošo komandu veido pieci režisori – Inese Mičule, Jurijs Djakonovs, Kārlis Freimanis, Ģirts Šolis un Vilnis Vējš. Tajā piedalās dažādu jomu mākslinieki – mūziķis Rihards Zaļupe, aktieris un žurnālists Toms Treibergs, horeogrāfi un dejotāji Kristīne Vismane un Kristaps Ceļmalnieks, mūziķi Anna Ķirse un Toms Auniņš, mākslinieks Rūdolfs Baltiņš, aktieri Andris Kalnozols, Madars Zvagulis un Aleksejs Geiko un dziedātājs Uldis Siliņš. Izrāde kā satikšanās. Piecas epizodes. Pieci notikumi un pieci piedzīvojumi, pieci stāsti un viedokļi. Laikmetīgās mākslas izpausmes teātra valodā.

Izrāde notiks 2., 9., 11., un 25.oktobrī plkst. 19:00 Rīgas Mākslas telpā, Kungu ielā 3. Izrādes garums 1 st 20 min. Biļetes: bilesuserviss.lv, bezrindas.lv, ticketshop.lv un Rīgas Mākslas telpā. Vairāk: http://www.ablv.com/lv/izstade un www.kulturmarka.lv

Īsteno: ABLV Bank sadarbībā ar nodibinājumu „Mūzikas un mākslas atbalsta fonds”

Foto: Publicitātes foto

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV