Sestdiena, 04.Aprīlis 2020. » Vārdadienas svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds;

NKC izsludina konkursu ar finansējumu Ls 40 000 apmērā

Easyget.lv, 16.10.2013. 16:30

Nacionālais kino centrs (NKC) izsludina konkursu Eiropas Komisijas audiovizuālās programmas Media atbalstītajiem filmu projektiem ar pieejamo finansējumu Ls 40 000, informē NKC pārstāve Astra Spalvēna.

Konkursa mērķis ir veicināt Latvijas filmu projektu konkurētspēju starptautiskā mērogā, atbalstot projektu attīstīšanu un ražošanu spēlfilmu, animācijas un dokumentālo filmu projektiem, par kuriem Latvijas producējošās kompānijas ir saņēmušas Media finansējumu.

Uz atbalstu projektu attīstīšanai var pretendēt visi konkursā iesniegtie projekti, tomēr uz ražošanas atbalstu - tikai tie projekti, kuriem, saskaņā ar NKC finansēšanas līgumiem, ir piešķirts finansējums ražošanas posmam. Katrā iesniegtajā projektā var tikt iekļauts tikai viens filmas projekts. Uz atbalstu nevar pretendēt projekti, kuriem, saskaņā ar NKC finansēšanas līgumiem, jau ir piešķirts līdzfinansējums Media finansējumam.

Projekti iesniedzami personīgi vai pa pastu NKC, Rīgā, Peitavas ielā 10/12 līdz šā gada 11.novembrim plkst.12:00.

Ar konkursa nolikumu un to pielikumiem var iepazīties www.nfc.lv, kā arī NKC birojā, Peitavas ielā 10/12, Rīgā, tālrunis 67358878.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV