Sestdiena, 04.Aprīlis 2020. » Vārdadienas svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds;

Šonedēļ Latvijā sāk demonstrēt filmu “Diāna”

Easyget.lv, 17.10.2013. 09:02

18. oktobrī Latvijas kinoteātros iznāk filma “Diāna” (“Diana”) - stāsts par Velsas princeses Diānas pēdējiem diviem dzīves gadiem un viņas attiecībām ar ķirurgu Hasnatu Hanu.
Šonedēļ Latvijā sāk demonstrēt filmu “Diāna”

Viena no pasaules apbrīnotākajām sievietēm, kuras dzīvē atlika maz vietas privātumam, uzdrīkstējās ļauties attiecībām, kas beidzās tikai dažas nedēļas pirms traģiskās autoavārijas 1997.gadā. Tiek uzskatīts, ka tieši Hasnats Hans bijis Diānas mūža mīlestība.

Titullomu režisora Olivera Hiršbīgela filmā izpilda aktrise Naomi Votsa, kura saņēmusi divas ASV Kinoakadēmijas balvu nominācijas un zināma pēc lomām tādos darbos kā “21 grams”, “Karalis Kongs”, “Malholanda ceļš”, "Divas mātes", "Neiespējamais" u.c. Aktrise atklāj detaļas par jauno filmu un lomu:

Jūs septembra nogalē svinējāt savu 45. dzimšanas dienu. Kā, ejot gadiem, mainās jūsu lomas un piedāvājumi?

“Esmu uzkrājusi gana daudz pieredzes savā vecumā, gluži tāpat kā jebkura cita sieviete. Tas atspoguļojas arī lomās, jo tās kļūst arvien interesantākas. Cilvēki mēdz teikt, ka, pārkāpjot četrdesmit gadu slieksni, viss apstājas. Tās ir muļķības!”

Kā jūsu līdzšinējās lomas, proti, šķietami parasta sieviete neparastās situācijās, sasaucas ar Velsas princeses Diānas attēlošanu jaunajā filmā? Viņa ir viena no pagājušā gadsimta ievērojamākajām personām...

“Lai arī Diānu nekādi nevar nosaukt par parastu sievieti, manas lomas sasaucas ar Diānas atveidošanu kā cimds ar roku. Diāna dzīvoja starp priviliģētiem cilvēkiem, taču tika iegrūsta tādā pasaulē un notikumos, kam neviens nevar sagatavoties. Mani šajā lomā fascinēja Diānas vientulība un tas, ka viņai nācās saskarties ar ļoti sarežģītām un pat neatrisināmām situācijām.”

Vai bija viegli pieņemt filmas veidotāju uzaicinājumu spēlēt Diānu? Vai kādā brīdi šaubījāties?

“Jā, es domāju par to, kā mani salīdzinās ar Diānu, kaut vai pēc ārienes. Vai esmu pietiekami gara, vai mani sejas vaibsti un balss atbilst... Sākotnēji es biju skeptiski noskaņota un nervozēju, taču pēc rūpīgām pārdomām, piekritu. Tas nebija viegli. Tomēr, kad sākām filmēt pirmās ainas, sapratu, ka viss būs kārtībā.”

Foto: Publicitātes foto

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV