Sestdiena, 06.Jūnijs 2020. » Vārdadienas svin: Ingrīda, Ardis;

Izsludina pieteikšanos uz Rīga – 2014 filmu darbnīcām

Easyget.lv, 23.01.2014. 15:36

Nacionālais kino centrs izsludina pieteikšanos uz radošajām filmu un animācijas darbnīcām Rīga – Eiropas kultūras galvaspilsēta projekta Rīgas kino ietvaros.
Izsludina pieteikšanos uz Rīga – 2014 filmu darbnīcām

Radošajās darbnīcās skolas vecuma jauniešiem ir iespēja apgūt prasmes filmēšanā un animācijā, kā arī izveidot savas filmas par Rīgu, kas tiks demonstrētas Rīga – Eiropas kultūras galvaspilsēta pasākumos. 

Profesionāļu vadībā jaunieši izstrādās idejas un nofilmēs īsfilmas par dzīvi savās apkaimēs. Tādējādi projekts ienes Rīgas kultūras ainā ne vien pieredzējušus un profesionālus māksliniekus, bet arī radošus jauniešus, kuri, iespējams, savu nākotni saistīs ar kino.

Līdz  7. februārim izsludināta pieteikšanās uz animācijas darbnīcu Imantā, norises laiks 17.-21. februāris, Mārtiņa Grauda meistardarbnīcu Daugavgrīvā, norises laiks 18. februāris -14. marts un Dzintara Dreiberga meistardarbnīcu Purvciemā, norises laiks 4. - 28. marts. Pieteikšanās un informācija – rigaskino.lv.

Režisors Mārtiņš Grauds veidojis vairāk nekā 600 reklāmas klipus Latvijā un Lietuvā, godalgotus mūzikas klipus grupām Brainstorm, The Movies, Tribes of the City, Satellites Lv u.c. Dokumentālās filmas „Gauja – divreiz vienā upē” režisors, filma dokumentē Latvijas mūsdienu realitāti Gaujas krastos, atsaucoties uz vienu no pirmajām latviešu skaņu dokumentālajām filmām „Gauja” (1934). Modes īsfilmu „LustLust” (Grand Prix - ASVOFF3) un „Creak” režisors.

Režisora Dzintara Dreiberga dokumentālā filma „Dušečka” tika nominēta Lielā Kristapa balvai kā labākā studentu filma. Veidojis dokumentālās filmas „Padoties aizliegts” par boksa treneri un tēvu Aivaru Ratnieku, „Mikrobs” par pusaudžu problemātiku dokumentālā kino projekta „15 stāsti par jauno” ietvaros. Vairāku reklāmas un mūzikas klipu autors, tai skaitā grupai Astro’n’Out.

Foto: Publicitātes foto

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV