Pirmdiena, 13.Jūlijs 2020. » Vārdadienas svin: Margarita, Margrieta;

„Bridžitas Džounsas dienasgrāmatu” Latvijā izdod atkārtoti

Easyget.lv, 04.03.2014. 16:11

Gaidot jauno sacerējumu - trešo romānu par Bridžitas Džounsas piedzīvojumiem, apgāds Kontinents atkārtoti izdod Helēnas Fīldingas pirmo romānu par varones aizkustinošajiem piedzīvojumiem, kas lasītājus Latvijā pirmo reizi sasniedza 2000. gadā.
„Bridžitas Džounsas dienasgrāmatu” Latvijā izdod atkārtoti

Ikviens ir dzirdējis par Bridžitu Džounsu – lielisku piemēru katrai sievietei, kura sapņo iegūt ideālu figūru, atmest kaitīgos ieradumus un beidzot satikt savu sapņu vīrieti.

Bridžita ir izdomāta persona, kuru Helēna Fīldinga radījusi Londonas laikraksta Independent populārajai sieviešu slejai. Taču ārkārtīgi sirsnīgais, ar dzirkstošu humoru piesātinātais stāstījums par Bridžitas Džounsas aizkustinošajiem piedzīvojumiem mīlas frontē ir padarījis grāmatu fenomenāli slavenu visā pasaulē, bet pašu varoni – par patiesu draudzeni miljoniem sieviešu.

2001. gadā Bridžitas Džounsas dienasgrāmata piedzīvoja spilgtu un pārliecinošu ekranizāciju. Filmas panākumi iedvesmoja režisorus nekavēties ar otrās daļas uzņemšanu 2004. gadā, un šobrīd Bridžita Džounsa ir kļuvusi par tēlu, kuras gaitām cilvēki seko līdzi visos kontinentos. Dzīve tik bieži piespēlē situācijas, kurās neviļus jādomā – kā šobrīd rīkotos jaukā un drosmīgā Džounsa?

Grāmata pasludināta par Lielbritānijas gada grāmatu, un tās autore nominēta Amerikas Rakstnieku ģildes, BAFTA un žurnāla Evening Standard balvai par labāko scenāriju.

Galvenās lomas atveidotāja Renē Zelvēgere vairākkārt nominēta Kino Akadēmijas, Golden Globe Awards un BAFTA labākās aktrises titulam par tēlojumu filmā Bridžitas Džounsas dienasgrāmata un Bridžita Džounsa 2. Saprāta robeža.

Pasaules bestselleru autore turpina iesākto – Lielbritānijā jau iznācis trešais romāns par slavenās Bridžitas Džounsas piedzīvojumiem. Drīzumā tas ir sagaidāms arī Latvijā.

Tulkojusi Dina Kārkliņa, vāka dizains Artūrs Zariņš, 384 lpp..

Foto: Publicitātes foto

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV