Sestdiena, 26.Septembris 2020. » Vārdadienas svin: Kurts, Knuts, Gundars;

Izdota Džīnas Kalogridisas jaunākā grāmata „Inkvizitora sieva”

Easyget.lv, 19.03.2014. 13:31

Apgādā Kontinets latviski nākusi klajā jaunākā Džīnas Kalogridisas grāmata "Inkvizitora sieva" - stāsts par mīlestību un nodevību baisajā renesanses laikmeta Spānijā.
Izdota Džīnas Kalogridisas jaunākā grāmata „Inkvizitora sieva”

Džīna Kalogridisa pazīstama kā vēsturisko romānu autore, kuras lielākā kaislība ir vāstures notikumu interpretēšana mūsdienu lasītājam. Līdzās skrupulozi izpētītam faktu materiālam autore uzbur tēlainu vēstījumu, kurā iedzīvinātie vēsturiskie personāži un notikumi vēl ilgi saglabājas atmiņā.

15. gadsimtā nodibinātā Inkvizīcija nekavējoties uzsāk savu darbu Spānijā. Tas ir laiks, kad cilvēka izcelsme un reliģiskā piederība varēja nozīmēt ceļu uz labklājību izredzētajiem vai nāves spriedumu tiem, kas dzimuši citā ticībā...

Marisola Garsija, jauna kristiete, tiek netaisnīgi apsūdzēta par nostāšanos pret karalisko varu. Lai pasargātu meitu no bojāejas, tēvs viņu steigšus izdod par sievu inkvizitoram. Marisola meklē iespēju nokļūt tuvāk galmam, lai nodrošinātu ģimeni pret neprātīgo ļaunumu, kas plosās valstī. Ieguvusi karalienes Izabellas labvēlību, Marisola atklāj kādu bīstamu noslēpumu, kas skar viņas mīļoto, un attopas iepīta baisā intrigu tīklā... Karaļnama noslēpumi ir smagāki par akmeņiem

Tumšajos karaliskajos labirintos sākas cīņa starp prātu un sirdsapziņu...

Džīnas Kalogridisas nerimstošā interese par vēsturi, valodām un literatūru un talants saistoši un krāšņi ilustrē Renesanses Eiropas mākslas un politisko skatuvi, sniedz lasītājam patiesi baudāmu kultūrvēsturisku daiļdarbu.

Džīna Kalogridisa sarakstījusi tādus pazīstamus romānus kā „Bordžijas līgava”, „Mediči karaliene”, „Ugunīgā grāfiene” un „Es, Mona Liza”, kas izpelnījušies kritiķu atzinību.

„Erotikas piesātināta kaisle un nāves briesmas: reālās vēstures aizraujošie notikumi liek lasītājam šķirt lapu pēc lapas,” raksta Filipa Gregorija.

„Krāšņs vēsturisks romāns… Kaisles, intrigu un sazvērestību pilns sižets.” - Publisher’s Weekly.

No angļu valodas tulkojusi Diāna Smilga, vāka dizains Artūrs Zariņš, 400 lpp..

Foto: Publicitātes foto

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV