Trešdiena, 25.Novembris 2020. » Vārdadienas svin: Kadrija, Kate, Katrīna, Trīne;

Centrāltirgus aicina uz radošām aktivitātēm Mākslas dienās

Easyget.lv, 09.05.2014. 12:15

No 12. līdz 17. maijam Centrāltirgus teritorijā paralēli tirdzniecībai norisināsies daudzveidīgas radošas aktivitātes, jo, kā zināms, maijs ir Mākslas dienu mēnesis.
Centrāltirgus aicina uz radošām aktivitātēm Mākslas dienās

„Tirgus – tā izsenis ir vieta, kur satiekas daudz dažādu cilvēku un kur gan citur ir vēl piemērotāka vide dažādām iesaistošām, radošām aktivitātēm, tāpēc jau daudzu gadu garumā arī Centrāltirgū notiek dažādas mākslas un kultūras norises. Arī šogad maijā – kas ir jaunās tirdzniecības sezonas aktīvs sākums un mākslas dienu mēnesis – Centrāltirgū notiks daudzveidīgas radošas aktivitātes, kur kopā ar sadarbības partneriem un vairākām izglītības iestādēm radīsim iespēju redzēt, kā top māksla, un ikvienam iesaistīties un pašam to veidot,” uzsver RPAS „Rīgas Centrāltirgus” valdes priekšsēdētājs Anatolijs Abramovs.

No 12.maija līdz 16.maijam visā Centrāltirgus teritorijā taps tirgus portreti, kas 17.maijā publiskai apskatei tiks izstādīti sakņu paviljonā. Ikviens mākslas darbus varēs arī iegādāties savā īpašumā, turklāt ar labdarīgu mērķi – 50% no mākslas darba pirkuma summas tiks ziedoti Rīgas daudzbērnu ģimenēm veselīgas pārtikas iegādei Rīgas Centrāltirgū.

16. un 17.maijā visu acu priekšā no paletēm un preču iepakojuma taps dizaina priekšmeti, mēbeles un mākslas objekti, kas vēlāk tiks izstādīti tirgus teritorijā un paviljonos.

17.maijā no plkst. 10.00 līdz pat 18.00 ikvienam būs iespēja iesaistīties radošajās darbnīcās un pašam radīt praktisko mākslu. Sakņu paviljonā darbosies iepirkumu somu apdrukas darbnīca sadarbībā ar „Radošo darbu studiju” (aicinājums līdzi ņemt savu auduma maisiņu), dekupāžas darbnīca „Veco trauku jaunā dzīve” sadarbībā ar veikalu „Zīmulis un ota” (aicinājums līdzi ņemt savu trauku), maciņu izgatavošanas darbnīca sadarbībā ar Rīgas Dizaina un Mākslas vidusskolu, kartona iepakojuma gatavošanas darbnīca sadarbībā ar Rīgas Amatniecības vidusskolu, piezīmju grāmatiņu darbnīca sadarbībā ar PURPURS „Dizaina papīrlietas”, savukārt bērniem būs iespēja veidot savu Centrāltirgus nozīmīti.

Mazākajiem tirgus apmeklētājiem būs eksluzīva iespēja ar savu zīmējumu piedalīties radošajā konkursā „Veido Centrāltirgus pastkarti”, kur vērīgākajam autoram ar asprātīgāko darbu būs iespēja redzēt, kā viņa zīmējums pārtop par Rīgas Centrāltirgus pastkarti, kura nesīs Rīgas Centrāltirgus vārdu visā pasaulē.

Visi pasākumi būs bez maksas un ikviens ir laipni gaidīts radošā atmosfērā radīt skaistas lietas, baudīt pozitīvas emocijas un iepirkties Rīgas Centrāltirgū.

Foto: Mākslas dienas 2013 - fotoizstāde „Stāsti. Pieturzīmes” Rīgas Centrāltirgū. Foto (c) Gunita Kļava

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV