Ceturtdiena, 28.Maijs 2020. » Vārdadienas svin: Vilhelms, Vilis;

Izdod Zigmara Liepiņa jubilejas koncerta DVD

EasyGet.lv, 12.10.2012. 13:41

14. oktobrī komponists Zigmars Liepiņš ar teātra un kino mūzikas koncertu „Un mīlestība?..." Latvijas Nacionālajā teātrī atzīmēs savu 60. dzimšanas dienu.

Komponista jubilejas gads šovasar tika ieskandināts ar koncertu sēriju „Atgriešanās", ar kuru mākslinieks viesojās vairākās Latvijas pilsētās. Sērija noslēdzās ar pilnībā izpārdotiem koncertiem 23. un 24.augustā Dzintaru koncertzālē, Jūrmalā.

Abi noslēdzošie koncerti tika fiksēti video un tagad, 14.oktobrī, tieši komponista dzimšanas dienā, šo koncertu video ieraksts tiks izdots DVD un pirmo reizi būs pieejams ikvienam, kurš apmeklēs koncertus 14., 16. un 17. oktibrī Latvijas Nacionālajā teātrī, bet no nākamās nedēļas DVD būs pieejams arī mūzikas veikalos un tirdzniecības vietās.

Video ierakstā jūs gaida atkalredzēšanās ar lielisko Mirdzu Zīveri un dziedātājiem - Imantu Vanzoviču, Igo, Aivaru Brīzi, Donu, Ievu Kerēvicu, Zani Dombrovsku, Gintu Krievkalni, kā arī Fredi un Ufo. Koncertā piedalījās Kristapa Krievkalna mūziķu grupa Zigmara Liepiņa vadībā. Koncertos skanēja komponista populārākās estrādes dziesmas, dziesmas no teātru izrādēm un populārākās operu un rokoperu ārijas.

Izlasē iekļautas dziesmas Sapnis, Agrā rītā, My Religion Is Freedom, Vēstules, Viena diena manā mūžā, Dzini, vēl nav par vēlu, Es mīlu, tu zini, Ja tu man esi, Mēs sūdzēsimies Strasbūrā, Ints un Ģirts, Melngalvju blūzs, Tu tik lūr, monamūr!, Es sakūru uguntiņu, Iespraud svecīti, Dziesma par laimi, Vēja suns, Mazā, ceļojums, Tu vari paļauties uz mani, Brauksim, latvji, jūriņā, Nolādēts, Kvazimodo dziedājums, Tai ielā, Lāčplēsis pie Ziemeļmeitas, Tu raudi, Atgriešanās, Gaisu šķīru dziedādama, Es atnācu uguntiņu, Zibsnī zvaigznes aiz Daugavas, Popūrijs, Puķu nakts, Kā debesis, Klusā dziesma un citas.

Kā papildus materiāls DVD atrodama video filma „Meistars", kurā skatāmi fragmenti no komponista radošās darbības un intervija ar Zigmaru Liepiņu un viņa dziesmu izpildītājiem.

Augustā klajā nāca Zigmara Liepiņa darbu CD izlase „Operai un teātrim", kas arī būs pieejama jubilejas koncertos Latvijas Nacionālajā teātrī un jau ir pieejama visās mūzikas tirdzniecības vietās, kā arī ir lejupielādējama portālā Doremi.lv

Koncerta video ierakstu un montāžu realizējis Wolfstudio. Video projekcijas veidojis Mareks Kolāts. DVD izdevēji ir kompānija Mikrofona ieraksti sadarbībā ar Zigmaru Liepiņu un SIA Producents.lv. Koncertieraksta producenti ir SIA Mūza un Producents.lv

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV