Sestdiena, 30.Maijs 2020. » Vārdadienas svin: Lolita, Vitolds;

Animāciju un kino filmu varoņi dejos TV3

Marta Zandersone, 18.03.2010. 18:45

Šīs svētdienas vakarā TV3 šovs Dejo ar Zvaigzni notiks kino noskaņās – studijā tiešraidē dejās modīsies animāciju un kino filmu varoņi! Zināms, ka uz skatuves kāps Simpsonu pārstāvji, Mazā nāriņa, tēli no filmas Caba-ret un Mūlenrūža. Pagaidām gan netiek atklāts, kas slēpsies aiz šiem ani-māciju un kino varoņiem, bet zināms kādas dejas katrs zvaigžņu pāris izpildīs. Jau ierastajam stingrajam, taisnīgajam un vērīgajam žūrijas sa-stāvam svētdien talkā dosies aktieris Andris Bērziņš! Ļaujieties deju bur-vībai šovā Dejo ar Zvaigzni jau svētdien, 21.martā 20:00 TV3.
Animāciju un kino filmu varoņi dejos TV3

Iemīļoti tēli modīsies dejā!

Svētdien TV3 šovs Dejo ar Zvaigzni pakļausies kino un animāciju burvībai – katrs no zvaigžņu dejotāju pār-iem iejutīsies kādas animāciju vai kino filmas varoņu ādā. Zināms, ka uz skatuves kāps Simpsonu pārstāvji, Mazā nāriņa, tēli no filmas Cabaret un Mūlenrūža, bet netiek atklāts, kas slēpsies aiz šiem varoņiem.

Lai tomēr viss nepaliktu noslēpuma plīvurā tīts, tiek atklātas dejas, kuras katrs zvaigžņu pāris izpildīs – Santa Didžus un Māris Pūce apgūst foktorotu, šo deju izvēlējies arī Ainārs Ančevskis ar Ievu Kemleri, kvikstepa deju sniegs Jānis Auzāns un Zane Prokofjeva, Rolands Meržejevskis un Elīza Ancāne mācās ča ča ča dejas soļus, bet kaislībām pasadobles priekšnesumā ļausies Karina Tatārinova un Gatis Sevels.

Bet ar kino un animāciju varoņu atmodināšanu viss nebeidzas! Katram pārim svētdienas tiešraidē būs jā-sniedz vēl viens priekšnesums – tā būs kāda no jau apgūtajām dejām, kas papildināta ar jaunu horeogrāfiju, tērpiem un citām niansēm. Runājot par deju soļiem un tērpiem, šova mākslinieciskie vadītāji Valērijs un Agita Mironovi atzīst, ka esot jālauza galva, kā dejotājus, izvēlētajos animāciju un kino varoņu tērpos, eleganti ie-kustināt un ļaut viņiem ērti dejot. To atzīs ikviens - nāriņas tērps pirmajā mirklī nebūt nešķiet piemērots dejo-šanai.

Visu zvaigžņu pāru sagatavotos priekšnesumus vērtēs jau zināmā stingrā, taisnīgā un vērīgā žūrija Anitas Šmites, Vladimira Ponomarjova un Alberta Kivlenieka sastāvā, kuriem svētdienas vakarā pievienosies aktieris Andris Bērziņš.

Tā tas notiek, tā tas top!

Pagājušajā svētdienā, 14.martā Dejo ar Zvaigzni aizkulisēs tika veidots speciāla video filmiņa par gatavoša-nos šova tiešraidei. Šajā materiālā parādās daudz interesanta par dalībniekiem, dejotājiem, gatavošanos uzstāšanas mirklim, deju apgūšanu - kadri, kas skatītājiem nereti paliek neredzēti! Īpaši veidotā filmiņa jau tagad aplūkojama www.tv3.lv/dejo/aizkadri.


Ļaujieties deju burvībai šovā Dejo ar Zvaigzni jau šajā svētdienā, 21.martā 20:00 TV3!

Prieks kopā būt!

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV