Piektdiena, 31.Marts 2023. » Vārdadienas svin: Gvido, Atvars;

Kurš no dejotājiem atgriezīsies šovā?

Marta Zandersone, 25.03.2010. 14:08

TV3 šovs Dejo ar Zvaigzni iekarojis šī gada skatītākā šova titulu un svētdienu vakaros tieši dejām TV3 ekrānos seko lielākā skatītāju daļa! Domājams, ka šajā svētdienā, 28.martā šovam sekos vēl jo vairāk deju cienītāju, jo par atgriešanos Dejo ar Zvaigzni cīnīsies četri līdz šim izbalsotie pāri. Deju laukumā skatītājiem tiks demonstrēta ugunīgā pasadoble, kaislīgais tango, enerģiskais ča ča ča un fokstrots. Visus iepriecinās arī šovā palikušie pāri, kuri sniegs priekšnesumus, par kuriem gan vairāk nekas netiek atklāts! Skatītājus pārsteigs arī žūrijas sastāvs - ierasto stingro un taisnīgo trijotni papildinās pirmās Dejo ar Zvaigzni sezonas uzvarētāju pāris. Baudiet šī gada skatītāko šovu Dejo ar Zvaigzni jau šajā svētdienā, 28.martā 20:00 TV3.
Kurš no dejotājiem atgriezīsies šovā?

Šī gada skatītākais šovs turpina satraukt

TV3 šovs Dejo ar Zvaigzni kļuvis par absolūtu līderi svētdienu vakaros un iekarojis šī gada skatītākā šova titulu! Līdz šim Dejo ar Zvaigzni kopumā pulcējis gandrīz pusotru miljonu skatītāju (precīzi: 1 368 900) un tam svētdienu vakarā tiešraidē vidēji seko 267 900 skatītāju, deju cienītāju pulks ar katru reizi aizvien palielinās.* Un domājams, ka šīs svētdienas, 28.marta Dejo ar Zvaigzni pārraide interesēs daudzus jo daudzus deju cienītājus, jo zināms, ka par atgriešanos šovā cīnīsies četri līdz šim izbalsotie pāri.

Šova veidotāji atklājuši, ko katrs no pāriem gatavo īpašajai atgriešanās reizei - Karina Tatārinova un Gatis Sevels nepaspēja atvilkt elpu pēc izbalsošanas un uzreiz metās jaunos mēģinājumos, lai svētdien sniegtu fokstrotu. Dana Dombrovska pasadobles dejā ar Aleksandru Aļošinu mēģinās atklāt savu ugunīgo, kaislīgo un stingro rakstura šķautni. Gundars Lintiņs un Darja Burova jau vairāku nedēļu garumā strādā pie ča ča ča dejas. Bet spēka vīrs Aivars Visockis ar Marinu Martinovu skatītājiem sola sniegt tango priekšnesumu. Lai gan lielākais satraukums valdīs tieši šo četru pāru starpā, tomēr šovā palikušie pāri arī nesnauž - šosvētdien viņi priecēs skatītājus ar kādu pārsteigumu. Kā saldais ēdiens un nenoliedzams pārsteigums būs arī šīs svētdienas žūrijas sastāvs - Anitu Šmiti, Vladimiru Ponomarjovu un Albertu Kivlenieku papildinās pirmās Dejo ar Zvaigzni sezonas uzvarētāju pāris Aleksandra Kurusova un Lauris Reiniks! Vai šajā reizē kāds no žūrijas pārstāvjiem dejos?! Tas paliek atklāts jautājums!

Unikāls video tikai www.tv3.lv

14.martā Dejo ar Zvaigzni aizkulisēs rosījās www.tv3.lv pārstāvis, kurš intervēja dejotājus, vēroja, kā dalībnieki gatavojas priekšnesumiem un video kamerā tvēra unikālus kadrus. Iegūto informāciju izmantoja, lai veidotu filmiņu ar atklāsmēm un mirkļiem, kas TV3 skatītājiem nereti paliek neieraudzīti. Ekskluzīvā www.tv3.lv aizkulišu filmiņa pieejama tikai TV3 portālā un līdz šim tā noskatīta jau 13 380 reižu. Šis video ir kļuvis par skatītāko portālā deju šova laikā, apsteidzot līdz šim lielāko interesi guvušo Elīnas Fūrmanes un Riharda Mailīša 7.marta liktenīgo rumbu, pēc kuras pārim nācās atstāt šovu. Zināms, ka fināla pārraidē, 11.aprīlī www.tv3.lv pārstāvis atkal rosīsies Dejo ar Zvaigzni aizkulisēs un arī šova noslēguma svinībās jeb after-party, lai veidotu vēl vienu unikālu filmiņu, kas būs pieejama tikai TV3 portāla apmeklētājiem!

Baudiet šī gada skatītāko šovu Dejo ar Zvaigzni jau šajā svētdienā, 28.martā 20:00 TV3!

Prieks kopā būt!

TNS Latvia dati: vecuma grupa 4+, laika periods 01.01.2010.-21.03.2010.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV